• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Pro tip: pokud se vam to zobrazuje priblizne nejak takhle:




    Melo by pomoct udelat full refresh (CTRL + F5) - nebo aspon mne to pomohlo:


    NYX
    NYX --- ---
    NYX: nebo mozna po strane zahlavi nejaky ukazatel kolik toho zhruba bude videt po orezu (ale to nebude fungovat u tech zcela schovanych).
    NYX
    NYX --- ---
    jinak asi zrusim ten nuceny orez editovatelnych zahlavi a dam tam nejake tlacitko (na najeti mysi jako je ten edit/delete), kterym si to clovek jednorazove prepne na oriznute kvuli testovani. jen asi bude muset byt vlevo (vpravo je uz edit/delete a u jednoradkoveho zahlavi ho nemuzu dat treba doprava dolu), kde se bude mozna tlouct s nejakym odkazem na prvni radce, tak nevim.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tak ted uz to vypada lip, jen teda nechapu proc je zahlavi pod tim formularem, ale to uz nejak zvladnu..
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_WANG: ve svych diskuzich jsi to videl oriznute i predtim, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    BURAK: je to docasne pryc, pokud to opravdu nejak aktivne vyuzivas, dej si do bookmarku scriptlety, kde jen nahradis XXX potrebnym cislem (mezi -100 a 100 vcetne)

    javascript:{ window.location = "?l=topic;id=" + $("#topic_id").val() + ";positive=XXX"; }

    chci tohle filtrovani predelat trochu vic, aby to fungovalo smysluplne jak v klubech s milionem palecku, tak jinde, tj. asi ne podle pevnych cisel, ale nejak zohlednit mistni distribuci apod...

    LORD_WANG: ano, skinem by melo byt mozne temer vse vratit do puvodni podoby.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BURAK: pridavam se k negativnimu hodnoceni nove podoby zahlavi v diskuzich, chci se zeptat: nedalo by se to variantne volit v osobnim nastaveni, nebo to resit skinem? proste abych mel moznost vybrat si, jestli chci klasicky vzhled nebo novy. krom toho jsem opet prisel o moznost mit zahlavi (i svych diskuzi) stale viditelna
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: to by mohlo bohate stacit, clovek by se aspon naucil zaladni tagy.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BURAK: docasne je pryc...
    BURAK
    BURAK --- ---
    Posunuti zahlavi vpravo od policka pro psani komentaru je dost nestastne, esteticky i uzivatelsky neprijemne. Chci se ale zeptat, jestli uplne zmizela moznost filtrovani kladne hodnocenych prispevku v klubu anebo to jen nikde nevidim, dik.
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: ty ankety, hody koustkou apod byly i driv, jen tam byl select a ted jsou ikonky, tak je to asi vic videt.
    prehozeni zahlavi nahoru se resi.

    primo jednotliva tlacitka na obrazky, bold apod bych tam asi napevno nedaval, mozna jen neco, co bud aktivuje ten wysiwyg na pozadani nebo ukaze blok s napovedou na ty nejcastejsi veci.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Zahlavi mezi editacnim oknem a diskuzi me dost vadi. Uplne to boura souvislost mezi moji odpovedi a tim, na co reaguju. Zahlavi by proste melo byt prvni co v klubu uvidis, maximalne tak pod nadpisem.
    Editacni prvky fajn napad, mozna doplnit pro nas neHTMLgramotne i takovy veci jako Spoiler, Bold atp. hod kostkou je zajimavej pro nas RPGckare, ale je uplne nahovno ze ti kliknuti na hod smaze celej rozepsanej text v okne, jako se mi pred chvili stalo :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Jo, dik, to ta premiovka a nepreberne moznosti customizace.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: asi sis ho vypnul v nastaveni stejne jako pozvanky minule
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Zmizel mi odkaz na kudlanku :D Driv byl dole na konci stranky, ale tam nic neni najednou. A zahlavi tohoto klubu je taky prazdne.
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: ve skinu. snad krome te zmeny poradi zahlavi/formulare, coz se jeste mozna bude menit (a volice typu prispevku).
    VECTOR: kudlanka prosim, na tohle jsem jeste zapomnel.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Okej, uz se mi to taky nelibi. Kde to pls muzu vypnout/vratit? (poslednich 200 novejch jsem necet)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam