• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PHOBOS99: tak pockej, nez autor skinu zapracuje posledni zmeny a mezitim pouzij nejaky systemovy skin.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    tak ale v Chrome uplne napicu, box vedle zahlavi je uplne nejhorsi varianta ever:(
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: resize:none tam musi pridavat ten autoresizovaci plugin za chodu, primo v kodu stranky to nemam. predpokladam, ze bez toho by se to nejak bilo, pripadne by ti to pri prvni prilezitosti zas prebilo to tvoje manualni resiznuti.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: k tomu resizovani...

    "resize: none;" je zlo. Bylo by fajn, kdyby mi zbyla moznost zmenit si velikost te textarea manualne a to pokud mozno vsemi smery. Vim, ze se vertikalne natahuje automaticky podle textu, ale tohle me z nejakeho iracionalniho duvodu irituje. V horizontalnim smeru je potreba alespon moznost to pole zuzit. V rozliseni 2560x1600 ma ten input asi 1250px, coz je skoro moc i na cteni, natoz do toho neco psat.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    VECTOR: ty bys nevedel jak prohodit zahlavi, aby bylo zase nad vkladacim boxem? viz NYX:
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jinak muj upravenej dark skin uz reflektuje nove zmeny, zahlavi uz neni po strane, pokud to nekoho vytaci .)
    http://vector.profitux.cz/nyx/dark.mini
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JACOB: Takhle aspoň je feedback od mnohem víc uživatelů, o testování nemluvě :D
    JACOB
    JACOB --- ---
    PISKVOR: treba mit devel verzi ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TARMAQ: On je mozny i nejaky tupy provoz? Co jsem si vsiml, nyx nikdy nespi...
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: divne, jak rikam, nic mi to nehlasi a textareu mi to resizuje spravne...v chrome i FF.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: vlezu do auditka a hned to tam mam - zda se ze mozna chybi nejaky plugin do jquery nebo tak neco.. kdyz do konzole napisu $.autoResize, vrati to undefined..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: ja mam konzoli cistou, co presne delas, kdyz to vyskoci?

    jinak ten problem se skiny je v tom, ze ten vectoruv skin importuje dark a ten importuje forest...kdyz das reload pres ctrl+f5 apod, reloadne se jen ten vectoruv skin, ale uz ne ty importovane (nevim proc, asi bug prohlizece), takze tady opravdu pomuze jen vyprazdnit cache komplet nebo pridat v tom vectorove skinu do importovane url nejaky parametr, ktery zabrani pouziti cachovane verze
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Jinak firebug hlasi:
    TypeError: $(...).autoResize is not a function
    [Break On This Error] 	
    
    ...textarea").autoResize({ limit: Math.min((winH()-180), 500), extraSpace: 30 }).no...
    
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: dobry tentokrat uz se to nejak stabilizovalo..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    hm jako tyhle skatulata hejbejte se se zasadnim prvkem nyxu za ostreho provozu mi neprijdou jako uplne idealni reseni..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: zkus uplne smaznout cache nebo prepnout na forest, tohle vypada jako ten vectoruv skin, tak je mozne, ze tam blbnou nejake dalsi veci.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Tak mam to zas nejaky rozbity viz:
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    win
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Pro tip: pokud se vam to zobrazuje priblizne nejak takhle:




    Melo by pomoct udelat full refresh (CTRL + F5) - nebo aspon mne to pomohlo:


    NYX
    NYX --- ---
    NYX: nebo mozna po strane zahlavi nejaky ukazatel kolik toho zhruba bude videt po orezu (ale to nebude fungovat u tech zcela schovanych).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam