• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: i kdyz ted koukam, tohle je asi nejake celkove vypnuti ikonek, to bude jen to nastaveni na nyxu?
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: tohle je imho zpusobene tim, ze si ve skinu roztahujes to hledaci tlacitko na mnohonasobek puvodni delky, proto se posunou i ty palce, jinak se to zacne zalamovat jakmile by se to tam melo prekryvat.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ked mam okno zuzene na polovicu sirokouhleho displeya (pohodlnejsie na citanie nez vety roztiahnute na cely displej), tak sa mi vyhladavacie palecky prestahuju na strankovanie a prekazaju tam... slo by im dat nejaky pevny odstup, aby som nemusela furt zvecsovat okno, ked chcem prejst na predchadzajucu stranku?

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak oprava, bylo to u tohodle klubu (katke zahlavi, mezi oknem a konverzaci), a pravdou je ze se mi ukazalo jen jednou a ted ho vubec nevidim :P
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Mam IE 8.0. v praci a dobry akorat fakt to zahlavi mezi komunikacnim oknem a obsahem komunikace.vnimam jako nesmyslne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: na to bych se vykašlal, ten html tag není tak těžkej, aby si ho někdo nezapamatoval ;) Ikdyž já to mám nabindovaný na myši
    NYX
    NYX --- ---
    jo a taky jsem na to jeste nekoukal s vzdy sbalenym/rozbalenym zahlavim, tak pripadne taky hlaste problemy :)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, tak snad uz to mam...muzete se na tohle mrknout v ruznych prohlizecich a rict mi kde to pripadne blbne? videl jsem v poslednim chrome, ff a opere a vsude snad ok - ale v IE vubec netusim zatim, tak tam prosim testnout idealne az po sestku, pokud mate po ruce

    klub s oriznutym zahlavim
    [ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    klub bez zahlavi
    [ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ]

    klub s kratkym zahlavim
    [ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    a kouknout jak v nizkem, tak vysokem rozliseni, jestli se to vsude sklada spravne vedle sebe nebo aspon to neni nijak jinak rozbite :) trochu cekam nejake blbnuti u oramovani apod, tak koukejte i po tom...a vnuti vam to forest, to je v poradku :)

    az budu mit report ze vsech podstatnych prohlizecu, hodim to pripadne lidem k zapracovani do skinu
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: uz me napadlo, jak to udelat, tak snad se k tomu dostanu behem zitrka.
    TUILE
    TUILE --- ---
    nzxi, periklanim se k LALINA. fce yahlavi vydz viditelne na strance v tuto chvili musim vzpnout, protoye je to desnej vopruy...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Ja uz fakt blbnu:)
    NYX: Mel sem puvodne jinou predstavu ale je to v poradku, uz se to da v pohode prejet ze strany na stranu i trackpointem :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    + nejde mi do positive dat vetsi cislo (500), kdyz chci udelat top5 v [ Fotky a videa svlečených slečen z nyxu - bez plku! ] , pac razeni dle plusu taky nejde...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no pote co kliknu na nejake cislo nebo kamkoli mimo tlacitka (obdobne jako menu na ikonkach) - takhle to prekryva prvni post
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: zvysil jsem tlacitka, snad lepsi?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: kdy by mel zmizet? zustane tam viset pokud neco vyfiltrujes, pak ho muzes zavrit nulou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: btw. ten panel dobrovolne nezmizi
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: oba ty palecky otevrou prece ten samy panel, muzes najet na ktery chces :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Kdyz si najedes na palecek, tak (1) je snadne omylem vyjet vrchem nebo spodem ven, chtelo by to cele to okynko trosku zvysit (udelat vetsi okraj nad a pod tlacitkama) a (2) neni okamzita visualni kontrola, na ktery palecek ukazujes.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co filtrovat moje paleckovani?
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: zvazim to, ale minimalne by se mi to s necim tlouklo v poste, kde se prepisuje filtrovany uzivatel pri zmene adresata z toho selectboxu...bych musel promyslet jak by se to melo chovat s jednim polem.

    kazdopadne tu kombinaci "text1 text2 @nick,nick2" atd. muzes stale psat do pole pro psani zprav. zvazuji i nejaky shortcut na vyhledavani, at clovek nemusi jezdit mysi dolu na tlacitko. zrovna hledani je vec, na kterou si z toho noveho vzhledu zvykam uplne nejhur, takze zmeny nevylucuji :)

    AXTHEB: tohle ted moc nechapu jak myslis. jinak pro nas nesikovne jsem to ted jeste soupnul o vetsi kus dal od hledaciho tlacitka, na ktere se pak dost blbe trefovalo, kdyz mu to ten panel prekryvalo :)) jen v nizsim rozliseni se to k nemu zase prilepi, aby se to tam nejak naskladalo.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A pro nas nesikovne: Ten paleckovaci filtr by snesl o par pixelu vyssi okraj a ikonku prislusneho palecku nekde, aby byla vizualni kontrola na to sem to vlastne najel.
    Ale jinak dobra prace, je to myslim o dost lepsi nez to byvalo.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: No sou tam dva textboxy vedle sebe, s tim ze funkcnost toho leveho by sla (jak je na nyxu zvykem, viz globalni hledani) nahradit pouzivanim @nick v pravem. Takze by se levy vyhodil, zbyly rozsiril a pripadne by se tam dala okopirovat ta napoveda co se ukaze kdyz zacnes psat do globalniho hledani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam