• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JVMLOK:
    portable? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: :) protoze sedi jako ja na firemnim standardu a nemaji na vyber :P
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: na nyxu 10% lidi
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: IE stejne nikdo nepouziva :)
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: divne, v pripominkach to mozna nejak divne. testnul jsem to jinde v IE8 a 9 a vypada to ok, jen v IE9 nefunguje orez zahlavi.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: OK. Zmenil jsem si v nastaveni Zobrazeni Zahlavi ktere uz jsem videl na: Zobrazit cele.
    Klikl jsem na testovaci odkaz.
    Zadne zahlavi tady neni.

    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: vede sice sem, ale je tam parametr navic, ktery teprve zobrazi to, co je treba otestovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: no dyk jasne, ten odkaz v tom prispevku vede semhle prece...
    neber to jako ryti, snazim se pomoct. Takhle pri pondelku radsi to, nez vytvaret pridanou hodnotu v praci, ze...
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: no zkratka se ptam, jestlis pouzil skutecne ty odkazy, co jsem dal do prispevku.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: ???
    Nyx: Pripominky uzivatelu... JVMLOK:
    Tohle: JVMLOK: jenom ze to neni jediny misto...bavime se o zahlavi mezi oknem a diskuzi...
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: na tenhle klub jsem tam prece odkaz vubec nedaval
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    taktez

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: IE 8.0

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: ted si nejsem jistej, jak je zamysleno, aby to vypinani ikonek fungovalo, ale slo by udelat, ze "vypnout ikonky" (resp. Image buttons=false) vypne skutecne _vsechny_ ikonky, tzn. i "logout" a "help" v hlavnim menu, palecky a "add to reminders" budou vsechny nahrazeny textovym ekvivalentem? (pro palecky treba [+] [-]...)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: ukazalo se mi tak to zkraceny zahlavi presne v tomhle foru. Od te doby tady to zahlavi vubec nevidim ani nad, ani pod, ani nikde bokem...melo by byt podle dafaultu oriznute, bo sem ho uz videl, ale ne uplne nedostupne...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Deje se to pri zmene rozliseni, vsecko ostatni se proporcionalne meni, ale mezera mezi lupou a paleckama zustava stejna, takze kdyz tam ma to dlouhy "Submit Query" misto male ikonky s lupou, asi se to stane driv nez jinejm...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: ok, prave som to nasla, ze jedine co mam nezaskrtnute v rozsirenom nastavenie je "vypnout ikonky" a "obrázky na tlačítkách", tak som zaskrtla to druhe a uz sa to zalamuje lepsie :)
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: ted nechapu o cem pises, protoze na tech testovacich adresach by melo byt zahlavi nad polem pro psani textu nebo vedle, rozhodne ne ale mezi.
    NYX
    NYX --- ---
    ok, dal jsem si do kudlanky, zatim si muzes zapnout ikonky na tlacitkach :)
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: i kdyz ted koukam, tohle je asi nejake celkove vypnuti ikonek, to bude jen to nastaveni na nyxu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam