• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: dalsi vec, zahlavi kde je obrazek ted preteka mimo monitor...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    co udelat ten textbox dole pod zahlavim vprostred (tak to tusim bylo) s tim, ze po odeslani se nejenom prenacte stranka, ale odskoci se (treba pres a#name) tak aby ten textbox byl nahore. Zahlavi bude pro lidi co to chteji mit videt, stale viditelne, ale nemusi skrz ne skrolovat po kazdem prispevku.

    ale ta zmena umisteni textboxu mela asi neco resit (vysku zahlavi?) tak jesli to spis nebyl krok zpet.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: ako pomoze orez ked chcem mat zobrazene zahlavia vzdy?
    NYX
    NYX --- ---
    proto se to defaultne orezava a nove reseni umozni delat ten orez o 100px dal. tj. je vic mista na zahlavi i na prispevky.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ACID: vlastne tim, zkratit to o 150px se to casto prodlouzi na dvojnasobek puvodniho tim, ze se zuzi sirka.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: to byl první screen starého rozložení, který jsem v tomhle auditku našel, takže to bude chyba, která byla dotyčným příspěvkem hlášená :)
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: mimochodem, ted jsem si vsiml ze v nekterych klubech kde jsou v zahlavi dlouhe radky textu, to zahlavi vyskove narostlo...
    Velmi bych se primlouval za moznost tuhle novou ficuru vypnout
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: co tam jsou ty prazdne obdelnicky?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: zkus to poladit, aby to vypadalo zhruba takhle:

    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: v poste to musim jeste poladit, vim o tom.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JACOB: Chapu, proc pouzivat jedno pole, kdyz muzu mit dve dalsi :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    nevim jesli to nekde zaznelo, ale to psani uplne na kraji monitoru je divny, to zarovnani na stred bylo prirozenejsi. Pri full hd rozliseni vlastne textbox zacina nejakych 20px od kraje.

    krome toho kdyz si clovek rozklikne zahlavi, tak ma vlevo prazdny pruh a vpravo nekdy i docela dlouhe zahlavi. Tech 150 px co to na vysku ukouslo predtim to zas tak moc nezachrani. Krome toho je moznost si zahlavi skryvat a s predchozi verzi jsem nemel problem ani na mobilu (webkit a nepouzival jsem zadny specialni skin pro mobil). Nyni mi to v poste prelejza do poslednich prijemcu vlevo.

    pokud se opakuji, tak se omlouvam, ale aspon zazni dalsi hlas :)
    NYX
    NYX --- ---
    4PTO: no tam se to urcite nerefreshovalo, jen to ma skakat do tech chatovych oken.
    4PTO
    4PTO --- ---
    NYX: ok, to jeste zkusim promazat..
    v poště musim dát refresh aby se mi ukázal "nový příspěvek"
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: tak to se omlouvám. Mě to právě zmátlo, bo jsem si myslel že když vymažu ty paměti, že by se to mělo zaktualizovat..
    NYX
    NYX --- ---
    4PTO: no zjevne je to problem nekde v nacachovane verzi skinu, takze to ani nema smysl hlasit, s tim nic nenadelam :)

    s tou postou tomu ted nerozumim.
    4PTO
    4PTO --- ---
    VACA:u mě to je tak pořád.. v opera ; 1440xyy

    a chci se zeptat, v poště se mi nerefreshuje nová pošta .. ani když jsem někde v diskusích.. dřív to šlo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    VACA: poslednich par hodin nic.
    VACA
    VACA --- ---
    hle, najednou v pohodě, všechno se dalo do rychtiku, fullscreen, ikonky... Dělal jsi něco, nebo se jen konečně probral můj prohlížeč? (mezipaměti jsem před tím opravdu vymazával...)
    ACID
    ACID --- ---
    Jde nekde nastavit zobrazovani "uzke" verze na sirokem monitoru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam