• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Pri pridani auditka do sledovanych se me jiz system nepta do ktere kategorie ho chci zaradit. Je to tak schvalne?
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYX: aha tak problém nebyl v nyxu, moje chyba.
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2 "vypnout reklamu" nebo tak neco
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYX: aha, kde se zapíná? vidím ji úplně normálně pod menu
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: nemela by, pokud si ji clovek nezapne. kde ji vidis?
    MICKK
    MICKK --- ---
    to se teďka v prémiové verzi zobrazuje reklama?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo, ta moje pro MeeGo i Symbian (Anna/Belle) je venku a funkční. Ovšem jestli píše stařičký, tak bych čekal, že používá něco s javou a operu mini :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZABITULKA: co to je za mobil? kdyztak pro ios i android a snad meegoo jsou nativni aplikace.
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    ja mam taky vytky k novemu vzhledu - na mem starickemu mobilu mam to zahlavi zafreezovane a nedostanu se na odkaz Sledovane, bo je az nekde za hranicemi monitoru. a navic na mobilu se mi porad dokola zobrazuje zahlavi diskuzi, coz je pekne naprd.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: to me samozrejme taky napadlo, ale nefungovalo mi to a inzerat byl porad s ostatnima zasedlej. Nicmene az mi zas zestarne tak to zadokumentuju :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Já si prakticky jen povzdechnu, to nové záhlaví je vážně příšerné, na 22"Wide monitru mám rozlezly ovládácí prvky od kraje do kraje. Je to nepřehledný a matoucí.
    Když je dlouhý název diskuze + obrázek v záhlaví, název diskuze se zkrátí. Je to prostě celý deformovany..:(
    Prohlížeče poslední FF a Opera

    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: staci dat editovat inzerat a znovu ho ulozit, tim se aktualizuje.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HELLENKA: tesne nad prispevkama je lista s textboxama kde se da primo filtrovat uzivatel a text
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    kdyz je rec o inzeratech, je moznost obnovit jen jeden inzerat z vicero inzeratu, ktere jsou starsiho data. Je tam tlacitko obnovit inzeraty, ale kdyz jsem chtel aktualizovat jen jeden, ostatni jsem musel smazat a pak aktualizovat vsechny jeden...
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: jsou videt pri vkladani noveho inzeratu.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Jen takova drobnost - v detailu inzeratu je moznost nahlasit inzerat pro poruseni pravidel inzerce, ale ja jsem nikde tato pravidla nenasel...
    VACA
    VACA --- ---
    ACID: No napadlo mě jak to improvizovaně vypnout, kombinací kláves "Ctrl +"; nebo taky ctrl a kolečko u myši...

    Sice to neni vypnutí v pravym slova smyslu, ale vlastně si tak můžu, díky nyxovo novýmu uspořádání pod sebou na malejch monitorech, zobrazit nyx víceméně v jeho původní podobě. Vlastně z toho ještě profituju, bo se mi tak znatelně rozšíří ten dynamickej textbox. U mě stačí "přizoomovat jen o jednu pozici, takže na zbytek, velikost textu apod, to má jen minimální vliv, což mi při mém rozlišení nijak nevadí, naopak..
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: asi jsi mel slabsi chvilku..
    nicmene co to zahlavi? bude moznost nastavit si to tak jak to bylo donedavna?
    NYX
    NYX --- ---
    ACID: nepletes si to? greymatter byl kdysi davno systemovy a pak jsem ho prestal udrzovat, nechapu proc bych mel slibovat, ze ho tam zase zaradim.
    ACID
    ACID --- ---
    jinak zahlavi mam nastavene zobrazovat cele
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam