• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: staci dat editovat inzerat a znovu ho ulozit, tim se aktualizuje.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HELLENKA: tesne nad prispevkama je lista s textboxama kde se da primo filtrovat uzivatel a text
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    kdyz je rec o inzeratech, je moznost obnovit jen jeden inzerat z vicero inzeratu, ktere jsou starsiho data. Je tam tlacitko obnovit inzeraty, ale kdyz jsem chtel aktualizovat jen jeden, ostatni jsem musel smazat a pak aktualizovat vsechny jeden...
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: jsou videt pri vkladani noveho inzeratu.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Jen takova drobnost - v detailu inzeratu je moznost nahlasit inzerat pro poruseni pravidel inzerce, ale ja jsem nikde tato pravidla nenasel...
    VACA
    VACA --- ---
    ACID: No napadlo mě jak to improvizovaně vypnout, kombinací kláves "Ctrl +"; nebo taky ctrl a kolečko u myši...

    Sice to neni vypnutí v pravym slova smyslu, ale vlastně si tak můžu, díky nyxovo novýmu uspořádání pod sebou na malejch monitorech, zobrazit nyx víceméně v jeho původní podobě. Vlastně z toho ještě profituju, bo se mi tak znatelně rozšíří ten dynamickej textbox. U mě stačí "přizoomovat jen o jednu pozici, takže na zbytek, velikost textu apod, to má jen minimální vliv, což mi při mém rozlišení nijak nevadí, naopak..
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: asi jsi mel slabsi chvilku..
    nicmene co to zahlavi? bude moznost nastavit si to tak jak to bylo donedavna?
    NYX
    NYX --- ---
    ACID: nepletes si to? greymatter byl kdysi davno systemovy a pak jsem ho prestal udrzovat, nechapu proc bych mel slibovat, ze ho tam zase zaradim.
    ACID
    ACID --- ---
    jinak zahlavi mam nastavene zobrazovat cele
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: tim jak se to ted rozdrbalo jsem byl nucen prepnout z greymatteru (mimochodem slibena implementace mezi systemove pred mnoha obehy zariciho) na systemovy forrest..
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    u mne dobry, i ta posta chodi na Chromu dobre. Akorat kdyz se otevre postovni okno, tak se prida napravo jako sloupec a to uz je fakt dost, mel jsem co delat abych nasel dialogovy pro diskuzi
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: dalsi vec, zahlavi kde je obrazek ted preteka mimo monitor...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    co udelat ten textbox dole pod zahlavim vprostred (tak to tusim bylo) s tim, ze po odeslani se nejenom prenacte stranka, ale odskoci se (treba pres a#name) tak aby ten textbox byl nahore. Zahlavi bude pro lidi co to chteji mit videt, stale viditelne, ale nemusi skrz ne skrolovat po kazdem prispevku.

    ale ta zmena umisteni textboxu mela asi neco resit (vysku zahlavi?) tak jesli to spis nebyl krok zpet.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: ako pomoze orez ked chcem mat zobrazene zahlavia vzdy?
    NYX
    NYX --- ---
    proto se to defaultne orezava a nove reseni umozni delat ten orez o 100px dal. tj. je vic mista na zahlavi i na prispevky.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ACID: vlastne tim, zkratit to o 150px se to casto prodlouzi na dvojnasobek puvodniho tim, ze se zuzi sirka.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: to byl první screen starého rozložení, který jsem v tomhle auditku našel, takže to bude chyba, která byla dotyčným příspěvkem hlášená :)
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: mimochodem, ted jsem si vsiml ze v nekterych klubech kde jsou v zahlavi dlouhe radky textu, to zahlavi vyskove narostlo...
    Velmi bych se primlouval za moznost tuhle novou ficuru vypnout
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: co tam jsou ty prazdne obdelnicky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam