• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tak Tools -> Clear Recent History -> Cache + Offline Website Data zda se pomohlo..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: nemas tam treba nastavenou nejakou divnou proxy nebo neco takoveho? fakt uz me nenapada, kde hledat jinak problem, ve ff jsem to zkousel a funguje mi to ok.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: hm Chrome mi to nedela ;/
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: a jinej prohlizec?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: hm tak jsem prepnul systemovej jazyk, disabloval uplne vsechny FF addony jako firebug, adblock, greasemonkey atp. a stejne mi to furt vyhazuje pri pokusu o hlasovani:
    Error: TypeError: $(...).closest is not a function
    Source File: http://www.nyx.cz/scripts/en-big.jgz?msl
    Line: 7146
    
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: zkus si prepnout jazyk na ten druhy, jestli se to vyresi. to by ti melo natahnout uplne jiny JS, tak bude snad jistota, ze je aktualni :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: a napr. davat palce se mi podari nekdy treba az na sedmy reload stranky ;]
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jo menu mi funguje, nicmene mam porad pocit, jako bys mi bundloval nejakou orezanou verzi jquery, protoze mi to stale hlasi ze autoResize, closest a first nejsou funkce ;]
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: a ostatni JS ti v takove chvili funguje? treba menu na ikonkach apod.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TARMAQ: nemas zakazanej javascrip/javu?
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: divne, ted jsem to zkusil a funguje mi to ok
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Pri pridani auditka do sledovanych se me jiz system nepta do ktere kategorie ho chci zaradit. Je to tak schvalne?
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYX: aha tak problém nebyl v nyxu, moje chyba.
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2 "vypnout reklamu" nebo tak neco
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYX: aha, kde se zapíná? vidím ji úplně normálně pod menu
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: nemela by, pokud si ji clovek nezapne. kde ji vidis?
    MICKK
    MICKK --- ---
    to se teďka v prémiové verzi zobrazuje reklama?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo, ta moje pro MeeGo i Symbian (Anna/Belle) je venku a funkční. Ovšem jestli píše stařičký, tak bych čekal, že používá něco s javou a operu mini :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZABITULKA: co to je za mobil? kdyztak pro ios i android a snad meegoo jsou nativni aplikace.
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    ja mam taky vytky k novemu vzhledu - na mem starickemu mobilu mam to zahlavi zafreezovane a nedostanu se na odkaz Sledovane, bo je az nekde za hranicemi monitoru. a navic na mobilu se mi porad dokola zobrazuje zahlavi diskuzi, coz je pekne naprd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam