• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    to opravdu nelze tyhle změny testovat na nějakém dev.nyx.cz? na tyhle přepadovky už jsem příliš starej...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: je to děsně nevýrazný... to dělení podel počtu plusů.. rozdíl mezi 0 a +40 je asi půl odstínu :(

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: nie je podfarbene zahlavie ani kategorie, takze je to vsetko zliate dohromady bez vizualneho rozlisenia...

    NOP
    NOP --- ---
    Výraznější kladně hodnocené bych také ocenil. A sudou/lichou ve sledovaných taktéž.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    nový pojetí designu není hezký (mám "dark"):
    - mezery mezi řádky jsou zbytečně veliký
    - ve sledovaných je necentrovaný pojmenování kategorií diskuzí
    - názvy kategorií jdou jen velikym písmem
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jak si to tedy mám nastavit tak, aby bylo vše tak, jako dřív? To hádám nejde... Měla jsem klasickou zelenou verzi. Tahle je vyblitá a postrádá barvy viz můj příspěvek níže....
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pro ty z vás co mají dark a chtějí mít kategorie uprostřed:
    http://nyx.thensl.cz/middle
    Dodělám tam i ty liché pokud to půjde.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TUILE: No a to je právě to, co mě rozčiluje. Já bych naopak velmi ráda zpět všechny barvičky, hezké ikonky a pořádné zvýraznění kladně ohodnocených příspěvků. Tohle skoro jednolité schéma na mě působí stejně depresivně jako tahle utahaná šedoblátivá zima už :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    nešlo by ve výpise booknutých diskuzí opět zvýraznit liché řádky? (dark skin, ostatní nevim)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Hm. V Opeře 12.50 ty znaky vidím, a teda odvolávám, co jsem tvrdil prvně: na první pohled se mi ty znaky vůbec nelíbí (vzhled pěkný, ale jsou hrozně kontrastní a strhávají pozornost od textu). Nu což, zamířím do [ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] a CSS editoru.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: a co mi poradis?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: v darku? pouzivam stridave forest a greymatter a tam mi to urcite funguje.
    GENERIXX: neanonymni minusy zjevne blbnou, kouknu na to taky.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: aha, tak funguje, ale to bych musela být tetrachromatička aby mě to trklo..
    TUILE
    TUILE --- ---
    novej skin super!

    libi moc.
    konecne to je pekne zeleny a nejesou tu zadny barevny ikonky.

    (jo a hepy brzdej tori, nejak sem na tebe 10.zapomnela.)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pro majitele:
    http://nyx.thensl.cz/architech
    Jenom refresh 2x (Ctrl+F5 ve firefoxu). Z neznámého důvodu to ignoruje změnu systémového skinu. Možná jenom nesedí datum.
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: dej screen tech udalosti, je mozne, ze tohle je zasekle v cache z predchozi verze.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: + nefunguje zvýrazňování kladně hodnocených příspěvků v diskuzích
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Sude a liche radky (historie, sledovane) nejsou barevne odlisene
    Hover efekt mi v dark skinu dost vadi
    Zmenseny pismo v textboxu a imho i jinde
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ráda bych si jako premium user nastavila zpět neanonymní mínusy, což mi po odkliknutí nastavení sice napíše nsatavení uloženo, ale checkbox se odfajfkuje - bude to fungovat???
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    ALEXIS: Mám na Nyxe stejnou připomínku ohledně zarovnání názvu kategorie na bok. Je to nepřehledný.

    Dále se mi moc nepáčí na úvodní gatewayi rozlišení událostí. To co tam bylo předtím, rozlišený Sledované události plus pod tím nadcházející události je taky dost nahňácaný na sobě a je to jako jeden jednolitej text. Trošku to alespoň odsadit, nebo hodit nějakej border na to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam