• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: v tom pripade ti nefunguje nic z entypa...cast tech ikonek (obalka, zaskrtnuti apod.) se natahne z nejakeho systemoveho fontu :) zkousel jsi to co tu zminovala aditu o par prispevku zpet?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FONTAN: Mám operu 12.14 na Win XP a nefunguje mi zhruba půlka ikonek z Entypa. Doma na stejné opeře na Win 7 mi ale jde všechno. Black magic.
    ADITU
    ADITU --- ---
    FONTAN: jeste muzes zkusit upadte opery na 12.14
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: tak mne ani tohle na opere 12.12 nepomohlo (ale nefunguje mi vubec ani to entypo, takze to bude neco "shnileho"). nemate nekdo jeste nejaky "opera tip"?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PEETIK: Ve skinech už se to objevilo; je tam i popis, jak si to nastavit.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MARSELKA: a co middle click? v pripade, ze nemas mys a pracujes jenom na touchpadu, daji se vetsinou nadefinovat zony..treba ja mam levy horni roh (par x par milimetru) nadefinovany jako middle button..
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Bude se nějak tady řešit to zarovnání ve sledovaných diskuzích? Nebo to mám směrovat do diskuze o Skinech? Někdo tady pastoval nějakej CSS soubor, ale já tomu nerozumím a nevím co s tím. Tak jestli mám čekat na nějakou opravenou verzi od Nyxe nebo se domluvit na Skinu? Používám Dark.
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    VANEK: ok, díky, vygooglim :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MARSELKA: Existují na to (když už se člověku něco takového vyrazí) nějaká rozšíření do prohlížečů.
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    NYX: ok, dík !
    CUKY
    CUKY --- ---
    CUKY: To sem zase napsal blbost, jo viz NYX: ma pravdu chlapec!
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: coze?
    MARSELKA: takhle maji lide volbu, jakmile tam das natvrdo do noveho okna, nejde nijak vynutit, ze to chces do stejneho.
    CUKY
    CUKY --- ---
    MARSELKA: Tak to potom jo, ale zajimava myslenka, otazkou jest, jestli by se to nebilo s dalsima odkazama trebas v menu, ale co ja vim, ja sem lajk :)
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    CUKY: :) ja si viem poradiť a otvoriť to v externom okne :), iba som chcela, aby to šlo na jeden klik, proste easy, ako všade inde :) ... ale ak ne, tak ne, to je iba dotaz na zjednodušenie :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    V poště bude asi chybka - dostal jsem feedback a upozornění na něj mi přišlo 19x :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    CUKY: respektive ze shiftem nove okno a s ctrl by mela jit nova zalozka.
    CUKY
    CUKY --- ---
    MARSELKA: a zkusila si kliknout na link ze shiftem? vim, ze to neni presne co chces, ale treba by to pomohlo :)
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    ahoj, asi budem prvá, ktorá teraz nebude riešiť nový vzhľad, ale už dlhšie som sa chcela spýtať, či by nebolo možné zmeniť nadstavenie linkov tak, aby sa otvárali v nových oknách alebo záložkách.. vždy keď totiž kliknem na externý odkaz, "strácam" nyx.. ak sa to tu už riešilo a neprešlo to, tak sa omlúvam.. díky !
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    JACOB: http://beta.nyx.cz ? to me presmeruje na normalni nyx.. pokud by existovalo nejake vyvojove prostredi, klidne bych chodil na nyx skrz nej abych pomohl otestovat tyhle zmeny pred nasazenim na live..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JACOB: ale nezmínil je v jediném, co se všem promítá na úvodní stránku nyxu... dostalo se tam expost až to "baf!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam