• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ENDIGO: ten timeout je nesouvisejici problem, chvili nyx nejel
    NYX
    NYX --- ---
    ENDIGO: nekterym lidem s operou ta tlacitka blbnou, zkus [ ADITU @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    ENDIGO: Ha! Tlacitko "DELETE" u meho vlastniho prispevku ale videt je!
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    Kam zmizelo FILTROVANI? Jsou to ty dve vyhledavaci policka primo nad prispevkama? ("posts from", "containing text")? Tlacitko mi totiz nezobrazuje zadnou ikonku ani popisek. Mam Operu 12.14 na Win XP. (problem #1547 vidim vyse ;) )

    Nicmene, po zadani retezce a kliknuti na to tlacitko se nestane nic, a nakonec to skoncilo hlaskou "Gateway Timeout".
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN: jinak o moznosti omezit si sirku jsem premyslel, ale treba v obrazkovych galeriich je to nezadouci a zmensit okno to resi stejne dobre.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    NYX: nevím o tom :-( Vlastně asi kvůli CHAJIMovi nebo jak se jmenoval. Požádal mě na FB o pozvánku, tak jsem mu ji poslal. Nevěděl jsem, že tu má velmi přísný BAN.
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN: uzsi verze se zapina zmensenim okna prohlizece :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Na 1920x1200 monitoru je to neskutecne roztekly (je problem sledovat ke tomu ty liky vlastne davam), bylo by dobry si moct aspon volitelne zapnout nejakou kratsi verzi, treba na 1024 nebo 1280 nebo tak neco.

    Jinak velky posun k lepsimu, uz to neni na vsech mejch prohlizecich tak rozbity.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mozna to tu uz padlo, ale ten novy design my prijde takovy moc nevyrazny, prilis tenky font, Bold by tomu prospel.
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: jo, ve skinovem auditku to uz nekdo resil.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: a co moje otazka? LEENVECKA: slo by to dat zpatky doprostred nebo ne? a kdyz ne tak proc ne?
    NYX
    NYX --- ---
    DESPERADO123: a nepozval jsi v minulosti nejakeho debila? ted jsem kouknul a mas zakazane pozvanky.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    NYX: takže chyba prohlížeče (nějakého pluginu)? Mám to vyzkoušet třeba v Chrome?
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: za chvili to bude opravene
    NYX
    NYX --- ---
    DESPERADO123: funguje mi to ok
    NYX
    NYX --- ---
    tak jsem s tim v opere trochu zahybal.


    DESPERADO123: vyzkousim
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Ahoj. Mě nejdou posílat pozvánky na nyx. Když pošlu pozvánku, tak se to přesměruje na http://www.nyx.cz/index.php?l=peopleexec ale objeví se jen bílá obrazovka a nic se neděje.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALEXIS: Nemluvě o tom, že přejíždět pokaždé myší od kurzoru v textarei a ovládacích prvků uprostřed k filtru zcela vlevo je uživatelský zážitek jak noha.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ked mam zuzene okno, tak sa mi prekryva policko fulltextoveho vyhladavania s modom (premiovka, vypnute reklamy), dalo by sa to nejak upravit, aby to nerobilo?

    KEJML
    KEJML --- ---
    SUN_VU_KUNG: Omylem jsi asi zmáčkl ctrl + + nebo jsi zavadil o ctrl při otáčením kolečkem. FF si pak pamatuje zoom pro každou stránku zvlášť.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam