• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: ee, hledej spis iframe a veci v nem...je az uplne na konci strany, do hlavicky se jen pozicuje :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nestaci tohle? "var reklama_src = 'http://ads.nyx.cz/www/delivery/ajs.php?zoneid=1;cb='"
    V tom DOMu bych rad ten prvek prozkoumal ale nemuzu na nej kliknout
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: ee, vypada to presne tak jak sem posilal ty obrazky. Ve zdrojovym kodu stranky sem to nenasel. Zkusim ten firebug ale je to pro me spanelska vesnice :/
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: mno, ma to vpravo dole tenhle znak? http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/02/adchoice-1360110000.jpg

    nebo idealne pokud mas firebug, tak prozkoumat v domu, odkud se taha ten obrazek. kam to smeruje mi moc nepomuze.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: nejsem si jist jak to myslis.
    Ted se mi obevila ta prvni z rana a odkazuje na http://global-gifts.info/...abx8cd490ef-f3b9-43bd-9f6d-c5bc2c336f0a&oid=c333adf7-20f7-4013-a1ff-f63263147052&caid=505e1892-630c-465d-ade6-bc1c657ee539
    V prohlizeci mam zakazany vyskakovaci okna ale zdroj nezjistim pac kdyz na to najedu hned me to prehodi do novyho okna :(
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: muzes aspon kouknout jestli je linkovana z adsense nebo z billboardu?
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: tak ted to pro zmenu dela tahle reklama

    posila to na stejnej shit jako ta co sem psal rano
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: ok
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Zvýrazňování hledání s diakritikou, jak je popsáno v http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1470 sice už funguje globálně, ale nefunguje v klubech. Mám nějak znovu otevřít ten starý bug?
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: bezva, uz se zda se neobevuje
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: jestli je to to co myslim, uz jsem to zarazoval na zakazane reklamy.
    GURBON
    GURBON --- ---
    PETGRIDUS: tohle dela jen tahle konkretni reklama, myslim ze je to ucel a ne chyba
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    GURBON: na tohle mi pomaha jen restart prohlizece
    GURBON
    GURBON --- ---

    Doufam ze tahle reklama je tu omylem, staci na to najet a vyskakuje okno ze sem vyhral ipada. i po zavreni vyskakuje stale znova, FUJ!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SIRIEN: Takovyto skin jsem driv mival. Nyni cekam na jeho aktualizaci pro novej layout nyxu.
    NYX
    NYX --- ---
    SIRIEN: to si nejsem jisty jestli by nejak neprasacky slo, kdyz ta tlacitka jsou navazana na celou tu dolni listu.

    co se tyce tlacitek, dej radsi screenshot.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    takový malý nápad: mohla by se pro nás, kteří jsme si po posledním zlepšení přesunuli "horní" lištu "doleva", přesunout doleva zároveň i lišta dolní? (chyba, reklama, rozšíření, notifikace). Sem tam ty notifikace sleduju a je nepohodlné scrollovat až dolů, když mám teď nalevo pod tlačítky spoustu volného místa.
    (podobně kdyby se tlačítka nalevo dala posunout o něco dolů, aby byla víc na úrovni většiny ovládacích prvků, bylo by to příjemnější, ale to už asi chci příliš :) )

    (jinak mi teď v tmavém skinu vypadá valná většina tlačítek stejně jako takové "uvozovky", sice vím, které je které, ale sem tam to není úplně příjemné... ale předpokládám, že to už někdo hlásil a je to v řešení)
    NYX
    NYX --- ---
    ZRK: kouknu na to
    ZRK
    ZRK --- ---
    V historii mých posledních navštívených diskuzí mám nabídku pracování s nimi po označení (odsunout vybrané do doby kamenné/označit příspěvky za přečtené), ale nefunguje mi už samotné značení diskuzí...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    neslo by nejak poresit, aby disablovana tlacitka vypadala disablovane? Takhle se mi stava ze na neco kliknu, divim se ze to nic nedela a az pak si pres inspect ve firebugu vsimnu, ze to tlacitko je disablovane ;]
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: ten mi funguje ok, pust ve ff firebug a koukni co za chybu to hlasi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam