• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    OCTYLKA: nevim co si mam predstavit pod "proklikat znovunačítáním stránky"

    pokud chces listovat celym trzistem, mozna bude pohodlnejsi pouzit nejaky z klubu, kam se to loguje https://www.nyx.cz/index.php?l=topics;l2=1;id_cat=100

    kdyz hledas neco konkretniho, nebyva toho tolik, ne?
    OCTYLKA
    OCTYLKA --- ---
    ahoj. postrádám listování stránkama na tržišti (1-2-3-4-.....), když se mi stránka zavře, tak musím začít od první a po jedné se dostat tam, kde jsem byla.
    ještě mám jeden dotaz. stává se mi při projíždění tržiště, že ve zvolené podskupině, když otevřu konkrétní inzerát, tak se následně musím zpět proklikat znovunačítáním stránky. kde dělám chybu?
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: nestaci ta moznost zobrazovat jen kluby s neprectenyma? pak si muzes otvirat kategorie selektivne.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Bylo by fajn možnost rolovat sledované diskuze, například mám kategorii Hry a v ní 10 diskuzí, stačilo by kliknout na jméno hry nebo nějakou šipku a kategorie by se zavřela, a naopak, pokud by byla zavřená, tak by se otevřela.
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: v principu ano, jen trochu potunene nektere hodnoty.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: presne jak rika thestoupa. ja lidem chci pridelit nejakou defaultni ikonu, ale jeste jsem se k tomu nedostal.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    THESTOUPA: to jsem myslel..:)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOMMY69: defaultni ikona snad nikdy nebyla, ne? mam pocit, ze treba ve forestu bylo jen logo nyxu nastaveny jako pozadi pod ikonou, takze pokud ji nekdo nemel, tak bylo videt...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: aha..tak jinak.. ona uz neni defaultni ikona, kdyz nekdo nema vlastniho avatara?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    jak vznikne situace, ze nekdo nema vubec ikonu? ted jsem nahodou v nejaky diskuzi narazil na id TOBY, kde se nacitani ikony chovalo divne, tak jsem si ji chtel zobrazit..a not found..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: pekna vizualizace nyxu na gate... Ty hrany mezi uzly jsou vizualizace related boards?
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: napsal jsem do billboardu, at ji stahnou.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GURBON: Reklamy globálně neblokuju, chápu jejich účel, ale tohle je přesně ten moment, kdy je na daným webu blokovat začnu, aneb kdo chce moc, nemá nic ;)
    (ale tak tady mám premiovku, takže Nyx může být v klidu :) )
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: tak snad
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GURBON: nainstaluj si adblock, pripadne nejaky flashblock a mas klid.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: sakrys :) no, jdu na to...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: No, teď je zase dojebaný filtr img* src*. :D
    GURBON
    GURBON --- ---
    tak snad tohle? http://bbcdn.go.eu.bbelements.com/js/bbnaut.js je to od ty prvni z rana, ta druha se mi ne a ne ukazat
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: ee, hledej spis iframe a veci v nem...je az uplne na konci strany, do hlavicky se jen pozicuje :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nestaci tohle? "var reklama_src = 'http://ads.nyx.cz/www/delivery/ajs.php?zoneid=1;cb='"
    V tom DOMu bych rad ten prvek prozkoumal ale nemuzu na nej kliknout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam