• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    a jeste jedna vec - driv kdyz jsem se prihlasil na nyx na jinym kompu, nebo stacil jinej prohlizec na jednom pc, pri dalsim kliknuti na puvodnim prohlizeci (pc) to chtelo znovu se prihlasit. tedko to tak neni. ¨
    celkem mi to vyhovovalo. centralni zmena nebo je to jen zase W8 shit?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    prohlížeč SRWare Iron (chromium), Windows 8.
    když si rozkliknu palečky a najedu mysi na ikonky, nezobrazi se mi takovy to maly okynko se jmenem majitele ty ikonky. Na W7 to tak bylo a Iron jsem pouzival i predtim...
    pls help? tahle funkce je docela fajn.
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: ok, poznamenam si a zitra vecer na to mrknu. normalne ti prava pridelovat jde?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já bych tohle taky uvítal - zní to jako blbost, ale určitě by se našlo dost lidí, co to ocení víc než dvourozměrný házení kostkou, nebo správnou podporu AJAXU ve skinech..
    GURBON
    GURBON --- ---
    PISKVOR .... zapnout mozek
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CMAN: Netechnický problém nelze vždy vyřešit technickou cestou...takhle budeš kolovat po internetech a hledat, kde ještě nemají antiprokrastinační nastavení. Zkus vytáhnout kabel/vynout wifi ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a pokud ano, skrýt ho někam hluboko do menu, aby na něj člověk omylem neklikl. Třeba do osobní - nastavení - advanced - nesmysl - ještě jeden level - sklep - dveře s cedulkou "pozor leopard" - antiprokrastinační zóna
    CMAN
    CMAN --- ---
    Neslo by udelat antiprokrastinacni tlacitko kdy by clovek sam sobe zabanoval ucet napriklad na tyden?
    Nyx je super pro komunikaci ale obcas dost rozptyluje. Obcas by bylo produktivnejsi na nej proste vubec nevlizt.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Skvělé, díky. Kdyby šlo ještě opravit ten formát data z dd/mm/yyyy na dd.mm.yyyy, bylo by to dokonalé :)
    NYX
    NYX --- ---
    NIXIMOR: ja to zkousel a furt jsem klikal omylem.

    ale az se budu nudit, treba s tim jeste nejak pohnu a dam tam treba nejaky potvrzujici mezikrok.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    nemohly by ty tecky klubu ve vizualizaci byt klikaci? Kdyz si najdu nejaky sprizneny klub, abych ho pak nemusel hledat jeste jednou v tematech nebo podle nazvu...
    Jestli bylo a resilo se omluva, procetl jsem jen zbezne poslednich par prispevku.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: uz to tam je. jsem menil jeden datepicker za jiny a na tohle jsem zapomnel.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Připojuju se k CRAZY_IVAN: u jQ datepickeru by to měla být jen otázka nahrání té správné lokalizace a úpravy do příčetného formátu data - anglické názvy měsíců ještě zvládám, ale kočkopsí formát data dd/mm/yyyy - totiž ani ISO "yyyy-mm-dd", ani americký "mm/dd/yy", ani evropský "dd.mm.yyyy", ale od každého kousek - mi působí fyzickou nevolnost ("Událost v 04/03/2013" - cože, vždyť jsem klikal na tohle pondělí, proč je to v dubnu?!?).

    (A ex post děkuju za upozornění k "něco dělám se sledovanými, případné problémy nejsou na vašem přijímači.")
    NYX
    NYX --- ---
    aha, tak pardon, jen mi to nemysli nejak.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: a nejde to ani zaskrtavat?
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: tahle ficura mi dycky fungovala jen kdyz sem nahodou mela premiovku.
    ted to (non premium) nejede.
    NYX
    NYX --- ---
    ZRK: ne, zkousel jsem to i pod uzivatelem bez premiovky. ma nekdo ten samy problem?
    ZRK
    ZRK --- ---
    NYX: tak nevím. A není to jen pro prémiové uživatele? Mě to nejde...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    drobný detail... přeložit jquery datepicker, je to anglicky... dokážu si představit, že tu jsou i lidé, co neumí anglicky, tak je to může štvát :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: No.. musel jsem dnes kliknout na tlacitko "my ads" sam. Dodnes to vzdycky bylo hned na strance, kam me poslal link.
    Nicmene ted kdyz na to kliknu, tak se na "my ads" dostanu.. No, reprodukovat to tedy nemuzu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam