• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    EOLIS: dej screenshot.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Mě to sice nalaguje vubec, zato se mi včera (nebo v pátek večer) úplně rozpadl skin.Vlastně nic nevypadá tak jak má a formátování je uplně v háji.
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: ok, vypnu BB na dalsi tyden
    GURBON
    GURBON --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Že mi už trvale nefunguju realtime funkce, jsem si zvykla. Ale od včerejška mi nefungujou ani ty notifikace vpravo dole. Buď se to načítá 5 minut, nebo mi to ukazuje 504-Gateway timeout.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: 2007
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    dyt ten server byl novy pred par lety ne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: ne, mam to jako upominku. prozatim by snad mohlo fungovat style="height: xxx", muzete zkusit. a posli mi odkaz na klub, at mam material k testovani :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Mam to eventualne nejak pripominat? V jednom klubu, kam linkujeme obrazky a pres height je zmensujeme to ted mirne rozhodilo vizualni historii.
    NYX
    NYX --- ---
    no, tak uvidime az to definitivne dosyncuje, ted je ten resync pres den uplne zastaveny, pustim ho zas v noci. kazdopadne v X:02, X:17, X:32, X:47 behaji nejake veci z cronu, takze pokud to laguje jen pri te prilezitosti, snad to nebude takovy problem...v ostatnich casech mi to prijde byt uz ok.

    je tam ted par problemu, ale nechci se v tom uz moc hrabat kdyz brzo bude novy server.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: střídavě
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    zrovna ted to laguje...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ne
    NYX
    NYX --- ---
    je to ted lepsi?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: jj, je to na strane nyxu, snazim se to trochu poladit.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    A předchozí příspěvek se odesílal minutu a půl. :-/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOC256: dneska je to pomalý úplně neskutečně. Prodleva 20 vteřin i dýl. Mám superrychlé připojení, u mě to nebude, ostatní stránky jedou jak drak.
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: aha, menil jsem neco ve skinu, kouknu jestli by se to nedalo nejak zkombinovat.
    JACOB
    JACOB --- ---
    JACOB: Aha, tak ono to nefunguje ani u starych postu.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Nejak hodne podivne nefunguje "img height" tag (donedavna fungoval dobre). Prvni nahled zafunguje, druhy uz ne, a pak nejak podivne chaoticky. To stejne s postovanim. Dela to me i pritelkyni. Jak FF, tak Chrome.

    "Img width" funguje v pohode
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ty odpovedi jsou teda dve, ale jedna bude asi pekelne dobra, pac se zobrazuje hned 3x (jednou nad a dvakrat v OnMouseOveru)
    Chrome

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam