• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: nestalo by za to pouzit na ty veci nice, aby to tak server nezatezovalo a nacitani stranek bylo rychle? Myslim ze pro uzivatele je to celkem priorita..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: co se to provadi za veci, ze to tak zatizi server?
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: mas to rozbity. prispevky se podsvecuji pri najeti na odpoved jednim nebo druhym smerem, ale s cimkoliv jinym by se nic dit nemelo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, muzu se zeptat, proc zelenej skin od dneska tak debilne blika? to je featura nebo mi jen zlobi chrome? kdyz prejizdim mysi pres prispevky tak se jakoby lehce meni tonalita nyxu podle toho kam najedu.

    diky za odpoved
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    AXTHEB: To je sice možné, nicméně myslím, že tady šlo o to rozlišit na první pohled příspěvek bez hodnocení od příspěvku s hodnocením.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a co null vs 0 ? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Tak tam tu nulu pis vzdycky a na seznam plusu a minusu se koukej az po kliknuti?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    null se tu uz taky resil :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: neni potreba nic prasit, staci rozlisovat nulu a null.
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: to je moc velka prasarna i na me pomery :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    A co nule priradit treba MaxInt hodnotu. Pochybuju ze by nekdo dostal 2 147 xxx plusiku
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: ja udrzuju vysledny soucet primo v tabulce prispevku. seznam plusu a minusu je v jine tabulce na kterou se kouka jen kdyz je to potreba.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: proc novej sloupec? Sloupec indikujici nulu neni treba. Stejne udrzujes pocet (a seznam) plusiku a munisu tak staci jen vypsat aktualni cislo. Nic se tam nevypise jen pokud pocet hodnoceni, plus ci minus = 0. DOkonce by mozna sla rozsirit podminka pro plusiky, pokud 0 a vys ,ukaz cislo hodnoceni a dovol kliknout...
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jsi zlý mlékaři Dane
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ne zatim prave jeste nic nedostala, viz [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TUILE: Osobne mi bezi stale stejne rychle a zadny viditelny rozdil v rychlosti jsem za letosek nezaznamenal - takze teoreticky to mozna muze byt i Tvym pripojenim nebo necim jinym...
    TUILE
    TUILE --- ---
    ten nyx je priiiiiiserne pomalej, cos dal tori novou budku.
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: no musel bych delat dalsi sloupec v tabulce, coz se mi fakt nechce :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    A co ty plusicky, o velky? :)

    Vzdyt to musi byt jen jednoducha podminka...
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm, ja dost klikam prave mimo text pro otevreni kategorie, tak se mi to vazne menit nechce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam