• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MUSER: místního providera
    teď už mi to nefunguje jenom při rozklikávání obrázků uploadovaných přímo na nyx.
    před chvílí mi ta hláška zrušila celej firefox.
    asi je to teda u mě (nebo u providera, ale tam jsem volala a prý už by mělo všechno fungovat), ale nějak netuším, co s tím počít, jsouc lama :-/
    MUSER
    MUSER --- ---
    MADIETTA: sry, podle grafiky jsem soudil na zyxel adsl2 modem od o2. od koho to tedy máš?
    NYX
    NYX --- ---
    hodil jsem to na 8081, ale tam zas ocekavam, ze to neproleze nekde jinde
    MUSER
    MUSER --- ---
    NYX: ano, leze to přes 8080. tyhle adsl sra...y konfigurované dodavatelem mají trochu paranoiu a rvou to do svého managementu, kde chtějí povolit změnu. úžasná blbost. ale dá se to, stačí to nastavit podle sebe.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    nemám internet ani modem od O2
    NYX
    NYX --- ---
    MUSER: blokovani by asi hodilo 403, tohle vypada jak kdyby cloveka presmerovaval na svuj remote management...ale proc to dela...a jestli tam posle vsechno jdouci na :8080 (podle rychleho googleni asi ano)
    MUSER
    MUSER --- ---
    jo a taky při tom resetu je třeba znát přihlašovací údaje na to o2 adsl
    MUSER
    MUSER --- ---
    imho je v tom adsl blázinci od o2 zapnutý firewall blokující určité adresy/porty. víceméně to není potřeba mít zapnuté, pokud jsou pc za routerem nějak rozumně chráněny(no hejty,pls). takže bych to vypnul úplně. je třeba znát ip routeru, admin heslo a jméno. další možností je reset, připojení na implicitní ip a opětovná konfigurace.
    btw: taky jsem na to v logu koukal a protože v práci blokuju hromadu adres, nakopal jsem do povolených *nyx.cz/*
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: jak já to mám jako vědět? Nic jiného než nyx mi to nedělá, začal to dělat před chvílí. Já nastavení modemu nerozumím ani nevím, kde bych to měla hledat.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: tak se podivej do nastaveni toho modemu, proc tak blbne.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Plus se mi nenačítají žádný ikonky atd.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: to vyskočí pokaždý, když kamkoliv překliknu.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: no to by me taky zajimalo. linkuji ted obrazky/ikonky z jine adresy/portu, ale proc to chyta ten modem, to netusim.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Co to tu na mě probůh vyskakuje?

    ADITU
    ADITU --- ---
    resp. jeste stale laguje
    ADITU
    ADITU --- ---
    Dneska to silene lagovalo cely den pri cemkoli - otvirani klubu, posty, sledovanych, odesilani prispevku i posty...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    taky mi to laguje pri odesilani posty :(
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    zas to nejak laguje. Tedka jsem cekal na nacteni index.php 22 sekund, ostatni elementy se nacetly pak rychle...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NAVARA: tak jsem to jeste zkusila a z nejakeho zahadneho duvodu na to tlacitko musim kliknout dvakrat, pak to funguje. Slava :) <>
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WITCHIE: no, metrous jako nyx to urcite ma na ipadu otestovany...

    (na androidu to funguje - pisu z <i>nej</i>
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam