• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ok, tak uvidime zitra
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: ten prvni checkbox to vypne vsechno.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX: da se to nekde vypnout jako celek, nebo proste odskrtat vsechno pod panackem?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: zkus ten IM vypnout a uvidis.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Netusim jak posoudit jestli je to nyxem, ale poslednich par dni mi firefox po cca dni zacne zrat procesor(vezme si cely jadro), neni to efekt nejakych tech zmen v IM? Deje se to jeste nekomu, nebo mam hledat duvod jinde?
    HELA
    HELA --- ---
    NYX: jo, už to funguje, díky moc:)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    NYX: Ano, běhá.
    NYX
    NYX --- ---
    HELA: tak uz to snad zas beha
    HELA
    HELA --- ---
    Přestalo se mi zobrazovat chatovací okno, když dostanu zprávu, i když v nastavení to zaškrtnuté mám. Vedlejší účinek nějakých úprav? Docela by se mi to hodilo mít zpátky.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Rád bych se zeptal, jak dlouho obvykle trvá schválení klubu v kategorii Programování. Díky. :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Tad y na Smichove OK! :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    NIGHTHUNTER: O tom jsem taky uvazoval :) A rozhodne bych to rad videl. Urcite by z toho byl fascinujici socialni experiment. Ale moje kuze na trh s tim nejde, takze jsem to ani nenavrhoval ;)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    JACOB: a nebylo by spíš spravedlivější nepovolit přístup těm co nemají prémiovku? marketingově by to bylo určitě lepší tah ;-)

    NYX: teď už opravdu pohoda, ale zrovna pošta v té době byl docela opruz - odešlu a skoro minutu čekám, skončí to gateway timeout, občas hláška že něco zásadního se rozbilo...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OK
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: tady zatim taky, lagy a timeouty zmizely.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: U mně dobrý :)
    PREVIT: Ale no tak...pokud by nějaká high-load premium funkce byla, jejíž vypnutí by v současné situaci pomohlo, nebyl bych proti - ale zjevně je to akademická otázka.

    CRANK
    CRANK --- ---
    NYX: Ju. Zatím jo :-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    JACOB: Ja to pochopoil. Chtel jsi vypnout nadstandard platicim parazitum.:)
    NYX
    NYX --- ---
    tak jak to jede ted? tady vcelku dobry.
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Ja myslim ze zrovna statistiky je neco, bez ceho vydrzi tyden uplne kazdy :) Porad lepsi nez tyhle lagy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam