• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Koukam, v tom last-by-friends se listuji "jenom" verejne kluby. Ma tohle deleni stale jeste smysl? Nektere kluby, ktere aktivne sleduju jsou klasifikovany jako privatni, aniz bych vlastne tusil, proc to tak je - treba "Jak se citite, vyjadrete obrazkem". Chapal bych tohle deleni kdysi, kdy nebylo mozne privatni klub oznacit pres specificka prava, ale ted.. ?
    FREELA
    FREELA --- ---
    zase se objevuje ten banner, co otevira okno s vyhrou iPhone5 na mouseover
    NYX
    NYX --- ---
    jinak na lastu ted filtrovani podle hodnoceni zohlednuje miru hodnoceni v danem klubu, tj. vyssi filtr znamena prispevky vic vycuhujici v danem klubu, ne lepe absolutne hodnocene...tak to snad prestane byt jen agregace tech asi peti klubu a zacne to hazet nejake ruznorodejsi veci. kluby kde se hodnoti minimalne jsou penalizovany, jinak by tam z nich slo cokoliv co by dostalo aspon jeden bod. tak kouknete co to dava a pripadne se ty parametry jeste poladi.

    a vratil jsem tam filtr prispevku hodnocenych danym clovekem a prateli (tam jsou navic rovnou videt ikonky v hlavicce).
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: ok,tak diky za info...Kazdopadne mi prisly i zpravy primo od toho cloveka soukrome,presto ,ze mam oboje ignore zvlast zaskrtnuto, cemuz nerozumim prave .
    NYX
    NYX --- ---
    CERTICE: ignore pro kluby a postu je nastavitelny kazdy zvlast (a do posty asi projdou zpravy posilane od tori o danem uzivateli), v klubech ho vidis tam, kde mas pravo mazat...aby nebyla narusena spravcovska funkce.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj, chci se zeptat , jak je možný, že mám někoho v ignore a přesto mi od něj přijde pošta a v klubech ho taky vidim?Díky za info :)
    NYX
    NYX --- ---
    ANDY_WARHOL: behem dneska snad opravim
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nevim jestli se resilo, ale nejak mi zmizelo "pridat komentar" z aktivity pratel na hlavni strance, u jednoho prispevku kde nejake komentare jiz sou to je a u ostatnich uz ne
    NYX
    NYX --- ---
    RIMAN0: pust dev tools a podivej se co se deje se spojenim na adresu podobnou https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxRIMAN0XXXXXXXXXXXXXXXXXX
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Ahoj : ) koukám, že už to sem někdo psal HELA: , chat vyskakovací okno mě stále nefunguje, už je to delší dobu. Mam zaškrtnut potřebný čtvereček, aby se okno otvíralo. Díky : )
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: no zjevne, ale nemam nejmensi tuseni, jak by tohle mohlo vzniknout...a sam to nepozoruji.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    bug? v historii navstivenych je "jmeno diskuse" pri prvom zobrazeni stranky v jednom riadku, ale skoro okamzite skoci na dvojriadkove zobrazenie:

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: tak jo :) já holt počkám do zítra, no... :D
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: jo, tohle je jen v premiovce
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    mám dotaz - to, že nevidím, že na mě někdo někde odpovídal v seznamu klubů, je featura neprémiové verze?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: tak snad uz ok
    Klaus za velezradu souzený nebude, Ústavní soud řízení zastavil - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/ustavni-soud-rozhodl-o-zalobe-na-klause-fc4-/domaci.aspx?c=A130327_163151_domaci_jj
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    NYX: [S] jako sledovat/subscribe
    [I] ignorovat/ignore
    Tak by to nešlo? :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: tak jsem je nasel, ale kejml ma prave tyhle ikonky vypnute, tj. to musi byt neco ze standardniho neikonkoveho fontu.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KEJML:
    NYX:
    nemuze tam byt (v EN verzi) jen Watch a Ignore? ted je tam "watch" a "ignore this category", pricemz to "this category" je naprosto redundantni informace a rozbiji to vzhled.

    a taky je chyba u overlibu a obrazku, hodil jsem to do kudlanky i se screenshotem.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: brejle sroubovak, stopka, , knizka ... urcite to najdes nekde v znakach jako jsou ted palecky :) a vubec cely skiny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam