• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TURBO: a vytvaris ji jako zcela novou nebo kopirovanim z nejake predchozi?
    TURBO
    TURBO --- ---
    Bug v sekci "události":

    Během posledních cca 14ti dnů jsem vkládal 2x událost. Pokaždé se mi samo nastavilo datum na nějaký nesmyslný rok namísto aktuálního, čehož jsem si všimnul bohužel až když jsem událost nenašel ve výpisu. A dále když nedám při editaci události nic do pole "stručný popis", objeví se tam (pouze ve výpisu událostí, po rozkliku či editaci to tam není) opis odkudsi s jakési jiné události.

    Je to vidět i u některých ostatních událostí, kde jsou totálně nesouvisející "stručné popisy" s obsahem akcí.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Díky :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: aha, tak snad uz opraveno.
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: tusil sem, ze to asi jinak nepujde. Nu coz nevadi, diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: kouknu na to
    NYX
    NYX --- ---
    CUKY: nejde, max si ho mohou predat
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Zajímalo by mě, jestli není nějak poškozené automatické odpočítávání práv (vstupu, zápisu) do diskuze.
    Kupříkladu tady [ FOTKY SLECEN Z NYXU ] jsem někdy předevčírem s úžasem zjistil, že mám 30 dní RO (nehádám se proč, netuším, ale tahle diskuze je vyhlášená krutovládou nějakého skrytého labila který banuje podle toho jak se vyspal),
    a teď když tam koukám znovu, tak je tam stále těch samých 30 dní.
    Takže kdo ví jak dlouho už tam těch "původních" 30 dní mám, než jsem to vůbec zaznamenal.

    Nejsem sám kdo nad tím žasne; třeba Whoosh už taky čeká pár dní než se její jednička změní v nulu a obnoví se jí právo zápisu, ale furt tam ta jednička je.

    Odpočítává se to automaticky a někdo tam každý den znovu tu mou třicítku připíše, nebo je chyba v programu?
    CUKY
    CUKY --- ---
    Nyx: je nejaka moznost, ze muze vic lidi editovat jeden event? a nebo pouze na jedno ID? diky predem.
    NYX
    NYX --- ---
    HELLENKA: opraveno. diky
    NYX
    NYX --- ---
    pozde koukam :)
    NYX
    NYX --- ---
    HELLENKA: tak to bude mozna prave tim, ze se to tam snazi zkopirovat i prispevky od ostatnich mezi tim. zkus to zaskrtat rucne, ja si to poznamenam a opravim. diky
    NYX
    NYX --- ---
    co koukam, tak asi 100000 znaku
    NYX
    NYX --- ---
    HELLENKA: njn, tak s tim ti nepomuzu. nevim teda co tam zkousis kopirovat, ale nejaky limit tam je.
    NYX
    NYX --- ---
    HELLENKA: zkus ted
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    DASHA: Appeasement? Neosvědčilo se. Prostě takovýho magora nahlas adminům, a jestli i oni posoudí, že je to prudič prudičovatej, tak poletí jednou provždy.
    DASHA
    DASHA --- ---
    AXTHEB: jj, uz jsme to resili s nyxem v poste...
    Lidi jsou fakt magori...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DASHA: Problem je v tom, ze kdyz si te do tohodle reverzniho ignore dam a napisu ze si svine co krade penezenky babickam stojicim frontu na salam, tak se to nedozvis.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DASHA: Myslim ze podcenujes motivaci prudicu, zvlast v okamziku, kdy zalozit nove id trva tak minutu ;)
    DASHA
    DASHA --- ---
    KEJML: tak snad tak hluboce motivovanej k prudeni zas nebejva... kazdopadne jak jsem rikala - prijde mi fer nastaveni, ze si muzeme urcit nejenom to, co my vidime u ostatnich, ale taky to, co ostatni vidi u nas...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam