• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Lidi bez premiovky, nevsimli jste si nahodou, ze vam od vcerejska funguje neco, co ma byt jen v premiovce?:) ale nerikejte co, nebo to nyx opravi :D
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    LODBROG: tak ono nekdy staci jen ty dotycne prispevky aby si clovek udelala obrazek...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LEENVECKA + NYX + STARE_CASY: Jde ho vyfiltrovat jen jmenovitě - přes vyhledávání a pak u jeho ID "vyhledat příspěvky".
    Zobrazí to ale v jedné kupě chronologicky všechny ve všech diskuzích...

    A navíc to neřeší odpovědi na tyto příspěvky.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: jo, to přesně dělám a nefunguje. Hodím to tedy do kudlanky.
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: hmm, vypada to tak.
    STARE_CASY: tak do kudlanky kdyztak prosim, ja to dodelam. nebo mozna nejaky zpusob jak docasne vypnout ignore.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: nefunguje...das ignorovaneho uzivatele a vyfiltruje ti to prazdnou stranku..
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: pod polem pro psani prispevku mas okynko "Prispevky od", tak tam dej nick a vyfiltruj
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: prosím, můžeš mne navést na ten filtr? Hledám a nevidím. :(
    NYX
    NYX --- ---
    RAGNAROK: nad timhle jsem premyslel, ale imho je tohle treba strasne malo casto a nyni pouzivane reseni (odpoved + kurzivou zkopirovany dany kus textu) neni o moc horsi.
    STARE_CASY: taky mam pocit, ze funguje ten filtr na uzivatele co zminuje LODBROG
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    STARE_CASY: Myslím že jde ignorovaného normáně vyfiltrovat. Ale pak vidíš všechno co kde napsal, a nevidíš kdo a co mu odpovídá..
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Bylo by možné zobrazit příspěvky od ignorovaných, pokud jejich nick zadám výslovně do hledání v klubu?

    Tedy řekněme, že ignoruju v klubech i poště nick XXXX. Ale v nějaké debatě, která mi přijde zajímavá, se na něj odkazuje více lidí a tak by mne zajímalo, co tam zrovna píše. Nyní musím do nastavení, zrušit ignore, jít do klubu, přečíst si to, a pak stejně zase ignore nastavit (protože jinde se to stejně nedá číst). Bylo by fajn, kdybych zadal přímo v klubu hledání příspěvků od daného nicku, tak aby to v tomto případě nebralo v potaz nastavení ignore, ale vypsalo to dané příspěvky.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Docela by se mi libilo kdyby slo citovat cast textu z ciziho prispeveku tak, aby nebyl vytrzen z kontextu. To znamena pouzit reply a vybrat citovany text. Pri ukazani kurzorem mysi na odkaz by se zobrazil citovany prispevek se zvyraznenou casti textu.

    (Snad je to srozumitelne)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: Funguje
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Jsem ted na mobilu, takze nemuzu overit, ale nefunguje treba shift+ enter jako novy radek? Na spouste mist to tak je, a jestli to neni tady na chatu, mozna by to stalo za to dodelat? Takovej kompromis :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: neverim, ze by to mohlo nejak rozumne fungovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A když už tu mermomocí ten chat musí být, tak ať se to jako chat chová - dočasná místnost pro několik tlachalů, která se poté co ji všichni opustí, smaže. Případně se záznam logu (od vstupu do opuštění / celého chatu) uloží do pošty jako jedna zpráva.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Problem s chatem jak dnes funguje mam kvuli uzivatelum, kteri odentruji kazdy radek jako by se poflakovali nekde na ICQ - ale mne to do posty prijde jako 10 samostatnych zprav (prislusne notifikovanych), neslouci se mi to do jedne zpravy.
    Je to asi tak citelne a uzitecne, jako kdybych kazdou vetu z tehle dvou postu posilal jako samostatny post - bude tu vytapetovano.

    A kdyz uz tim musim trpet a nemohu si to nikde vypnout, tak to aspon mohu rozumne cistit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: oflagujes zpravu podle zdroje - pokud si ji prectu v chatu nic se nemeni, pokud si ji prectu v poste, objevi se mi mezi "zpravy - nastaveni" jeste link "chat"; pripadne mi nebude chodit chat vubec, pokud si ho u tech lidi zablokuji ("uzivatel nema povolen prijem zprav z chatu, napiste mu postou"?)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: si ty dulezite veci davej do bloku.

    neumim si vubec predstavit jak bys to chtel resit - kdyz odesilas zpravu, nemas tuseni kde si ji dotycny precte a soupat zpravy zpetne sem a tam mi prijde absurdni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    neslo by posty z chatu ukladat nekam jinam, nez do posty? nebo alespon nejaka podkategorie posty... clovek se snazi mit v poste trochu poradek a pak mu tam nekdo nasazi 100+ chatu a kdo to ma pak promazavat, aniz by smazal pristupy na weby apod...

    + moznost nastavovat na uzivatele "ignorovat v chatu"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam