• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    jsem na mobilu, takze to uplne jednoduse nemuzu overit, ale zda se mi ze to ted asi dava application/attachment, protoze se mi v nyxdroidu nezobrazi v galerii jak je obvykle, ale stahnou se na pozadi.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    nemenil se nekdy v posledni dobe mime typ u obrazku naheanych na nyx?
    NYX
    NYX --- ---
    ARCAO: ano
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    A nebo stačí #skin-not-loaded poslat do pryč?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    <rejp>
    Nepodařilo se zřejmě načíst design systému - zresetovat na výchozí ho můžete kliknutím sem.

    Vím že se to tu řešilo (řeší), ale CTRL+F5 nepomáhá a systemovej skin používat nechci. Takže pls. vypnout tuhle pro mě nesmyslnou, zavádějící, whatever hlášku - zbytečně to zabírá místo na stránce. Dík.
    </rejp>

    NYX
    NYX --- ---
    v poradku samozrejme
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: ja to mam v podaku. kdyztak screenshot.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    neco je s prehledem v uvodu? je tam prazdno .. ani moje tweety nic ... jenom ja nebo i dalsi?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    STEMBUS: diky ti, spasiteli :)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: jo takhle vlastne, jeste ty skiny importujici systemovy a jen neco prepisujici, tam to reload spravi, to je fakt.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: u nesystémovýho skinu to u mě ráno byla jediná možnost jak se tý hlášky zbavit...
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: ted uz by to u systemovych skinu nemelo byt treba, pri kazde zmene cehokoliv se zmeni url u skinu/js, takze se automaticky reloadnou. a vlastni skiny si dotycny stejne nejdriv musi upravit.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    KRALIK: CTRL+F5 :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    da se vypnout hlaseni Design wasn't clearly loaded properly. Click here to re-set it to default.?

    kde se vubec vzalo? beru na sebe plnou zodpovednost, za svuj skin, ale cervenej pruh mit v zahlavi nechci.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Dalo by se u diskuse, kterou nelze nijak moderovat, neboť zakladatel/správce je už dlouhou dobu na nyxu neaktivní, to správcovství na požádání přidělit někomu jinému?
    NYX
    NYX --- ---
    tak opraveno
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: kdyby byl neuzitecny, tak to nemas :)
    NYX
    NYX --- ---
    aha, tak uz to mam, behem dneska nahraju opravenou verzi
    NYX
    NYX --- ---
    koukam je tam nejaka chyba v JS, ale teda ten popis je tezce neuzitecny :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DRAGON: dá se to obejít přes preview ale taky jsem si toho (v Crome) všiml.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam