• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SWT
    SWT --- ---
    NAVARA: No zas tak bych to nepodal, spíš jsem trochu rejpal do NYXE ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SWT: Napiš systém pro idioty a idioti ho budou používat :o
    SWT
    SWT --- ---
    No tak evidentně NYX si myslí, že je lepší vidět [+3] nebo [-2] u příspěvku, než u stejného příspěvku vidět [-62/+65] a [-4/+2]
    Holt se vyznává sancta simplicitas :)))
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KEJML: ja jsem schvalne o nic nezadal, jenom jsem se ptal jestli je v poradku ze se z nejakyho zahadnyho (sloupecek v db?) duvodu clovek nemuze zadnou cestou dostat k poctu paleckum u svych prispevku :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARDCABB: Tady se odpovida jen na vybrane otazky ;) Pokud lidé něco opakovaně žádají, lepší je to ignorovat a u místo toho udělat nějakou píčovinu, kterou nikdo nechtěl, ale vůči který se zvedne vlna odporu. To skvěle maskuje starší návrhy
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    a ja si naivne myslel ze dostanu odpoved :)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: v premiovce mas u klubu krome novych i pocet novych obrazku a odkazu a tohle cislo funguje jako odkaz na filtr, tj. tohle to castecne muze resit. na jine veci to nefunguje - byl tu kdysi definovatelny filtr, ale v podstate ho nikdo nepouzival (a pokud pouzival, tak prave na obrazky nebo filtrovani sveho nicku, coz ted resi odpovedi).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mel bych zvlastni dotaz - napad.. nevim jestli neco takovyho uz nekdy nekdo vznesl..
    slo by nejak udelat stálé filtrování? myslim treba tak, aby například anketním auditku ([ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu ]) byla moznost nastavit tvralé zobrazování jen anket, nebo treba v jinem auditko slo filtrovat trvale pouze img, pokud v dame diskusi jde predevsim v tomto pripade o obrazky, ale jede se tam i spousta flejmů, ktery nikdy nectu..
    optimální by bylo mit nekolik preset moznosti, ktere si dle libostu budu moct vytvaret a doplnovat a jeste by bylo fajn to moct jednoduse v zahlavi diskuse vypnout, pokud bych chtel zobrazit nefiltrovany zbytek.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX:
    NYX: genialni. Diky za tip :)
    SWT
    SWT --- ---
    NYX: Aha, to mě nedošlo - odvolávám, co jsem odvolal, a slibuji, co jsem slíbil ! :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SWT:
    vyhledávání?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SWT:
    klik na záhlaví kategorie?
    NYX
    NYX --- ---
    SWT: docasne do plneho stavu ti to prepne prave klik na to nastaveni :)
    SWT
    SWT --- ---
    NYX: Podnět: lízt do nastavení je takový napikaču, když řekněme v 60% bych chtěl mít "pouze s novými příspěvky", ale ve 40% chci něco napsat do některého z booklých klubů - líbil by se mi stav, kdy by se to defaultně řídilo tím, co je v nastavení, ale bylo by přímo ve sledovaných nějaký něco, co by to dočasně přepnulo do druhýho stavu (v mým případě z defultního "new only" do "all")
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: https://www.nyx.cz/index.php?l=book;l2=3

    "ukazovat i bez nových příspěvků"
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Premyslim jestli by nebylo mozne bud v individualnim nastaveni, nebo dalsim tlacitkem, pri zobrazeni Sledovanych zobrazit jen ty, ve kterych od posledni navstevy pribyl prispevek?
    SWT
    SWT --- ---
    ESTEN: Third time's the charm :P
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SWT: uz se to tu resilo dvakrat .)
    SWT
    SWT --- ---
    KOC256: No tak v tom případě teda souhlas, přidat column a dopočítat :)))))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi a nestačilo by abys v NOTICES ukazoval odebrání + případně udělené - pro prémiovku, když si to chci nechat zobrazovat?

    Asi by to cca stačilo že se něco děje a pokud by někdo jo chtěl tak by si to mohl spočítat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SWT:
    pomalejší SQL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam