• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ALONSY: rozumim, jen tvrdim, ze oboustrannej ignore neni reseni.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ESTEN: No já to vidím sobecky, že nechci, aby na mě nějaké identity reagovali a já mohla zapomenout na jejich existenci. (Tedy aby mi neznepříjemňovali čas na Nyxu).

    Ale pokud by se líp vypracovala ta viditelnost reakcí -nebylo by to nikde a Nyx by mě neupozorňoval na nové příspěvky od nich. (Nebo neumožňoval dát těm co mám v ignore odpovedět) Bohatě by mi to stačilo, ale to asi nebude technicky tak úplně jednoduchý.

    Já jsem za to ráda, ale návrat k původnímu stavu bych přežila, když to nevadilo do teď..

    (Já jsem spíš otrávená z nového vyhledávání a ikonek, na které si nejsem schopná zvyknout).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NAVARA: no jo, jenze pak uz je obejiti skrz jiny id uplne trivialni, coz neguje to jediny legitimni pouziti tyhle funkce... jsem proste presvedcen, ze to cely nemuze fungovat jak ma a nese to s sebou jen spoustu collateral damage. Legitimni pripady at si tise dohodnou oboustrannej ignore u adminu jako doted; dokud to nekdo posuzuje, nemam s tim problem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESTEN: No nějaký "read error" by tam měl být...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ALONSY: nemam nastesti na nyxu zadnou ex, ale predstava, ze si me z pleziru zablokuje a mne pak nebudou davat smysl diskuze jichz se ucastni na nahodnych mistech nyxu, me opravdu nelaka. Je to proste zpusob, jak nekomu bez jeho svoleni (a vedomi) zneprijemnit pobyt na nyxu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Jojo, uz to neni jako za cisare pana; to bejvaly casy! ;) Ackoli se nemohu zbavit dojmu, ze celou tuhle bouri v materske skolce tu dela pomerne kompaktni skupina cca 20 ID...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALONSY: Nebyli tolik vidět, dokud nezískali sílu v počtu :p
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALONSY: ted to taky vidis na trech mistech.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SITH:
    ALONSY: (Jo a Sitha v ignore nemám a neotravují mě jeho reakce, to byl blbě vypranej příklad)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NAVARA: (až na to, že většina těch co tu dělají největší bordel tu byla ještě před pozvánkama:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TARMAQ: Od dob zavedení pozvánek se z nyxu stala žumpa srovnatelná s FB nebo líbímseti ;)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A jakou mám volbu když chci ignorovat třeba Sitha, ale on mi přesto, že ho mám v ignore, neustále na příspěvky reaguje a mě to otravuje?
    Protože to vidíš na třech místech, v tom shrnutí dokonce vidíš i přímo ty odpovědi. To prostě není funkční ignore.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ALONSY: ja nevim, nikdy jsem nikoho neblokoval a tusim ze ani nikdo asi neblokuje me, ale tohle se mi z principu nelibi... jinak nevim co myslis tim internetem, asi fb - tohle je ale narozdil od fb diskuzni forum a ne socialni sit
    SITH
    SITH --- ---
    ALONSY: mno nejdřív to fake id musíš zjistit, což ne vždy jde, že ano :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SITH: A co mi brání si fake ID blokovat taky?
    Funkce "blokovat uživatele" je na internetu celkem normální a na Nyxu mi docela chyběla.
    S kecama o cenzuře rozhodně nesouhlasím. Když nechci, aby moje příspěvky četl třeba ex přítel, co je na tom za cenzuru? Nebo kvůli tomu mám přestat chodit na Nyx?

    Já jsem nechápala od chvíle co tu jsem, proč ignore funguje pouze jednostranně, takže já jsem dost nadšená.

    To, že jsou tu skupinky lidí, kteří se vzájemně pomlouvají jako v mateřské školce a hrají si na "když kamarádíš s tím, tak já nebudu kamarádit s tebou" to mi přijde jako problém těch skupinek a ne celého zbytku Nyxu.
    SITH
    SITH --- ---
    můj drobný postřeh k oboustrannému ignore

    - myšlenka ochrany ID proti stalkerům je chválihodná, avšak v principu nefukční. Vytrvalý stalker si založí fake id a začne otravovat znova.
    - bohužel lze ale zneužít oboustrané ignore i z opačného principu, a to stalkerovat tak aby to dotyčná oběť neviděla. Prostě si dám dané ID do ignore a začnu jej pomlouvat a on se nemůže bránit. Teda může a to tím, že si taktéž založí fake ID.

    takže obě varianty nepřináší vlastně nic nového a jen motivují vytváření fake ID, což myslím, nebyla hlavní myšlenka zavedení této možnosti

    osobně jsem na nyxu přes 10 let a až nyní jsem si musel založit fake id a to proto, abych mohl číst kdo o mě zas něco píše lživého a urážejícího a že me stalkuje i nadále

    dík :)
    T.
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne je prerazeny
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: mozna ma nejakou nesmyslnou kategorii. kazdopadne stejne moc nechapu proc mit zakazane vsechny kategorie? k cemu pak ten last je? :)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: nebere to v atributech ty &#X; sekvence
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: ...středníkem v atributu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam