• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Pošta má datum, ale nikoliv hodinu. Asi mi tu straší.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: Ti maji script co parsuje rss a je tam title.
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Třeba takový píchačky [ 4:44:44 # KDO BUDE DŘÍV? # ╔╦╬╦╗ (cti hrabe) # PICHACKY NYXU ] jsou bez sekund v prdeli..
    ADITU
    ADITU --- ---
    MEANKITTY11: u mně pořád stejně blbě, bohužel :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nepis to nyxovi a napis to nam, at to muzem taky zneuzit! :)
    NYX
    NYX --- ---
    MEANKITTY11: ja nic nemenim ted, tj. pravdepodobne jsi narazila na nejaky zcela nesouvisejici problem. napis kdyztak o co slo, treba tipnu co muze byt spatne.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MEANKITTY11: Jak u koho zrejme :(
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Pošta zas vypadá normálně!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nevzdavam se nadeje, spoustu zmen jsem prezil se zatnutejma zubama, ale tohle je fakt napicu - jak pise MEANKITTY, hledat neco dal v minulosti podle casu je ted nemozny ... na nejaky skriptovani seru, ze ja debil si platim premiovku
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    naivko
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Takze takhle to uz zustane, jo? Zadny z tech argumentu nepadnul na urodnou pudu?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Doprčic, potřebovala sem si v poště vyhledat vzkaz z roku 2010. To je na mašli.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    chjo
    k tem argumentum co tu uz zaznely, je uzitecny videt, ktery prispevky byly psany po pulnoci a clovek z nich ma pri cteni odfiltrovat alkohol/unavu
    HASH
    HASH --- ---
    FATBOZZ: to by bylo moc jednoduche => pouzivalo by to moc lidi
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a prémium uživatelé tolik hlasů, jaký je jejich nepoměr k ostatním uživatelům, nejméně tři :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: není... správný postup by měl být:

    "Vážení uživatelé, sluníčka mé duše, radosti mého života, bez kterýchž by neměl smysl, připravil jsem nějaké změny, o kterých doufám že vás potěší:"

    Ch#1: změna formátu data
    Neumím si představit, k čemu může být někomu informace o času poslání emailu, tak jsem to skryl aby vás ze všech těch čísel nebolela hlavička.

    Ch#2: skrytí data registrace
    ...

    Ch#3: odbarvení obrázku
    ...

    Všechny změny jsem právě nasadil na beta.nyx.cz, račte je během příštích dvou týdnů otestovat, posílejte připomínky a zahlasujte, jestli
    - nasadit beze změn
    - myšlenka dobrá, ale chce to doladit
    - to nebyl dobrý směr rozvoje

    Díky moc, Váš Nyx.

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    STEMBUS: škoda, že těch reálnejch argumentů se tu od tebe nikdo nedočká, ač je po všech vyžaduješ ;)
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: asi si spis nerozumime, ja jen rikam, ze to co ty oznacujes tim bullshit formatem je v tom seznamu oznacene jako "ten prispevkovy" zatimco tys ho uvadel s plusem, tj. jako sedmy
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: no byl pozadavek na userformat, tak rikam, ze by se ale aplikoval jen nekde. tj. dal to pokracuje tak, ze jedna kolonka + 6 checkboxu

    ale on je samozrejme nesmysl i tech sest checkboxu, kdyz vyznam kazdeho z nich by byl "zmen format na vsech vzajemne nesouvisejicich mistech, kde nyxovi zrovna prislo byt nejlepsi pouzit tenhle"
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NYX: tak podle myho ted bud kecas nebo si nerozumime...
    sjednotit tu informaci nemuze byt problem.
    pokud neni sjednocena - proc neni sjednocena? proc ji nesjednotit?
    pokud jsi ji sjednotil bullshit-formatem stejne tak ji muzes sjednotit nastavovanim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam