• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HURA!
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: ten soubor uvnitr adresare se musi jmenovat nc.css
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Je mozny, ze nyx nepodporuje stahovani skinu z HTTPS? Jinak si neumim vysvetlit, proc https://www.admix.eu/_static/nyx/hovado/ nefunguje ...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    pořád nezazněla ta nejdůležitější informace - jakou ta změna má motivaci? jaký "byznys case", v čem uživatelům pomůže? co bylo rozbitého, že se to muselo "opravit"?
    prostě proč jsi věnoval čas tomuhle, místo brouzdání galerkou mulatek?
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: protoze bych prisel o moznost zjistit jestli a pripadne jak casto by nekomu mohly realne vadit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jasně, ale nám je neřekneš proč? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: ty dva duvody neni treba hledat, ja o nich vim.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Aha, takže z toho uděláme bojovku? Když ti příjdeme na dva tajný problémy, tak nám to vrátíš zpátky, když ne, tak to takhle zůstane. Zajímavej systém ;)

    A teda jedinej důvod to zavést teda byl ten, že jsi to zkusil a už se ti to nechtělo vracet zpátky? :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Koukam ze s tim stejne vyjel i Nyx, takze je to fuk.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADMIX: Nedam; kdyz jsem s tim vyjel, tak se po mne zacal vozit tamhle kokot, jak to delam cely blbe a jak bych mel spis zorganizovat petici na fejsbuku nebo jit nabrat Nyxe na vidle a pochoden nebo co vlastne chtel (asi nic, jenom si zaexhiboval jak je obcansky uvedomelej nebo co, ale vysledek je tyz). To fakt nemam zapotrebi...ja sem nechodim pracovat, aby se tu po mne nejakej brouk Pytlik vozil, navic kvuli Nyxovejm zmenam.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NYX: přehlédl jsi tu základní věc. nejsnáz a s nejmenší ztrátou koncentrace se porovnávají údaje ve stejném formátu. čili pokud se ve sloupci bez jednotlivého najíždění myší ukazuje každý časový údaj jinak, nedá se v něm snadno zorientovat.

    druhá možnost je, že jsi to nepřehlédl, ale v tom případě už je tu jen to vysvětlení, že jsi to udělal schválně, potažmo že máš co skrývat, protože jinak by ti nevadilo, že lidi jedním pohledem poznají, které datum bylo předevčírem
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: jsem tu psal na zacatku, neco jsem asi pred tydnem zkousel a mezitim jsem zapomnel, ze je to takhle zmenene a v ramci nasazovani oprav nejakych bugu apod jsem to nahodil taky. puvodni plan byl jeste pridat do html ty zbyle udaje a mit moznost si to ve skinu zobrazovat dle potreby, ale v podstate to jde prepnout na stare zobrazeni uz ted, viz piskvoruv skin (ktery mezitim zase zrusil, kdyz se to nekomu nelibilo).

    kdyz uz je to nahozene, tak to asi muzu zatim nechat jak to je...pouzivani to nijak zvlast nevadi a tim ze to je na rane, lip se ukaze, jestli jsou situace kdy jsou ty zbyle udaje potreba a jestli jsou dost caste aby nestacil ten title s plnym formatem. zatim eviduji pouziti misto pohledu do kalendare, zaznam o tom kdy chodi dotycny spat a kdy vstava a moznost podivat se na mesic starou diskuzi jak probehla a pripadne podle toho byt nastvany. zatim nic, co by ten title neresil.

    pak vim jeste o dvou problemech, ktere budu muset nejak poresit pokud by to tak melo zustat, ale ze zjevnych duvodu si je necham pro sebe :-))

    ADMIX:
    .wh .time.date:before { content: attr(title); font-size: 12px; }
    .wh .time.date { font-size: 0; }
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Kurvauz, jsem si nezazalohoval ten css hack ... PISKVORe?
    NAVARA
    NAVARA --- ---

    HIT Letošního léta - skrytí přesného času

    55 hlasy od 55 respondentů

    QUIP
    QUIP --- ---
    VECTOR: oficialne: Buh to tak chtel!

    A s nim ty zastupy tleskajicich davu a gratulujicich uzivatelu, co jsou z te zmeny stastni. Vsak jiste vidis tu hromadu pochvalnych postu v tomhle klubu.

    (aha, to byla fatamorgana z vedra)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ALESH: no jo, co jsme udělali tehdy jinak? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Je k disposici aspon nejaky oficialni vysvetleni, proc se musi datum a cas zobrazovat tak debilne? To fakt nechapu.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    pardon, to neni rozbity, ale finalni a kyzeny stav? O_o
    asi je fakt vedro
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Ale ve chvíli píchnutí člověk netuší, zda byl setinu před xx:xx:44 nebo po. To je bída. [ 4:44:44 # KDO BUDE DŘÍV? # ╔╦╬╦╗ (cti hrabe) # PICHACKY NYXU ]
    ALESH
    ALESH --- ---
    KEJML: ano, minimlane kdyz jednou odstranil zobrazeni aktualnho casu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam