• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Díky za návrat ztraceného syna... é... totiž času.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: byl by k dispozici patch? ;] docela by me zajimal..
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: tak tenhle byl zaludnej. opraveno zatim v bete.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tam urcite bude:
    if ($nickname == 'TARGI') {
      throw new RuntimeException('Internal Server Error', 500);
    }
    
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PJOTRIK: Mně celkem pravidelně, ale nepozoroval jsem závislost na id
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Pokud u tohohle prispevku kliknu na ikonu, dostanu js chybovou hlasku "Network error 500. Try again later" a v tom kontextovem menicku se nenactou reference, posledni navsteva atd. Stejne tak u vsech jejich dalsich prispevku v klubu. U jineho id jsem to nezaznamenal, u ni ale jen v nekterych klubech, co jsem ted zkousel.

    (a ne, s formatem casu u prispevku jsem se jeste nesmiril)
    HASH
    HASH --- ---
    WITCHIE: ja pouzival odjakziva nejaky skin bez ikonek od ID KRALIK, takze me to nesralo
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: pouzij google, ja uz to vypnul :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: kde se to vypina? (obavam se ale ze to je admin nastaveni ke kt. takjako tak nemam pristup..; nevim co je popadlo ale sype se to ted nejak cele, napr. ve sledovanych se mi nove zobrazuji ne primo vedle ale o kus niz, apod. )
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: imho ho musis mit prepnuti na simulovani nejake jeste starsi verze ie, tak si to vypni a melo by to vypadat takhle.

    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: IE 8.0.6001. .... :/

    NYX: ten FF beru zpet, ono mi v tom najednou nejede nic ted koukam.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Nevznesu dotaz, mam jen pripominku po tydenni (asi) praxi. Nevim jakej teplous vymyslel palečkování v prispevcich udalosti, ale nejteplejsi prispevek vzdy ziska nejvic teplejch plusíčků od spřízněnejch teploušů, to dá rozum. Dělá se z nyxu pěkná teplárenština pro přiteplence, ztrácíš xicht a úroveň! Neexistuje účel, ani důvod, ani obhájení tohodle nadbytečného kroku o ničem a do nikam - serou me v diskuzich a navzdy budou, ale tohle je ten pocit na kvadrát. Čistá produkce odpadního hovnoproduktu, aby měl konzument, co nového konzumovat, obšlehnout facebook a jsem mistr? Fuk ya! Hezký slunný den :)
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: a co znamena "prestal mi fungovat nyx ve FF"? tam se to projevuje jak?
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: co to je za prohlizec? neni to ie prepnuty do nejakeho rezimu co ma simulovat jeste neco starsiho?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: tady

    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: Dodej screenshot. Ale tohle mi taky neni povedome
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: aha :/ takze asi i zobrazovani prazdneho prostoru cca na dva radky pod textem kazdeho prispevku/vzkazu, tj. kazdy prispevek/vzkaz zabere na vysku vic mista - ?
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: imho je neco rozbite u tebe. Krome toho scrollbaru po preview, o tom vim.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    HASH: nahodou navrat k plusum/minusum namisto zrudnych palecku a la mimibazar jde smerem opacnym (coz cenim). Ale uz aby ty normalni casy byly zpatky, tohle je fakt horor.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Je to normalni ze se najednou pri rozkliknuti plusujicich identit jejich ikonky zobrazi ve sloupci pod sebou, nebo je chyba na mem prijimaci? Je to dost neprijemne a neprakticke, obzvlast je-li plusujicich 20 a vice, muset kvuli tomu rolovat zatimco predtim se zobrazovaly vedle sebe tj. zabralo to minimum mista a byly videt hned vsechny najednou, zatimco ted je z toho post na pul metru.

    A taky se mi prestala zobrazovat scrollovaci lista v oknu na psani v momente, kdy presahnu jeho rozmery - taky chyba u me? Musim pak v mnou napsanem textu rejdit mysi/kurzorem, pokud si ho chci po sobe pred odeslanim precist/upravit ho.

    A posledni tresnicka - prestal mi fungovat nyx ve FF, stejna otazka, je problem u me nebo je to chtene a pokud chtene tak bude se s tim neco delat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam