• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    hlavně by to chtělo u oboustranného ignore nastavit správně i ajaxy

    když jsem v auditku a reaguje tam osoba, co si mě dala do oboustranného ignore, tak nahoře vidim její ikonku, že přispěla do auditka
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: To uz mam doma opravene, nasadim az se vratim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Opět něco špatně při ukládání příspěvků do bloku - původní příspěvek to uloží, ale když ho chci editovat tak to křičí kvůli nepovoleným atributům (tuším že hlášení datumu).
    Takže se v tom člověk musí vrtat a růčo ty atributy u všech příspěvků umazávat, aby to šlo uložit.
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: kouknu na to pristi tyden
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nemusel se spíš povolit PRISMu ? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    FATBOZZ: Nyxova přihláška do soutěže o nejlepší UI :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    k čemu to bonzování vlastně slouží ?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    neslo by v dark skinu nejak VIDITELNE a PORADNE oddelit potvrzeni minus a spam-report? (nebudu se radsi bavit o dulezitosti spam reportu, protoze je to ultrakokotina z fb) uz jsem na to asi tak dvacetkrat kliknul. to proste neni dobre navrzeny mit to stejnou barvou!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: You can have my 12...over my dead body, when you pry it out of my cold hands.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no uz je venku 15, takze vymluvy skonci :D
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: Ja nic, to opera :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Tak zase cajk - díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ahoj, cca tři minuty nazpět se mi na betě rozkoply font-ikonky (a zůstaly rozkoplý). Opera 12.50, Linux x64; skin dark.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ESTEN: no tak to by slo samozrejme udelat tak, aby se mi takovej prispevek zobrazil, nicmene kdyz by nekdo reagoval na toho a zaroven i na nekoho jinyho, da se rict, ze by mi bylo uplne jedno, kdybych nevidel to ani to ;).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KEPASO: tak ted si prestav, ze te ma treba petgridus v oboustrannym ignore. A hopla, najednou bys nevidel co ti ted pisu.

    PETGRIDUS: (nevermind)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    mel bych pripominku k oboustrannymu ignoru, ktera uz tady asi nekolikrat zaznela. a protoze me to hrozne sere, reknu to zas – kdyz me ma nekdo v oboustrannym ignoru, nemel bych videt ani reakce, ktery jsou na nej smerovany.

    byl bych rad, kdyby ta hovadina byla dodelana nebo nebyla vubec.
    NYX
    NYX --- ---
    RANITOMEYA: da, u nastaveni skinu
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    NYX: Já osobně mám dost malý displej a osobně bych ocenil, aby se to nerolovalo s tím, jak se posunuji na stránce. Často to překáží. Dá se to nějak zkotvit nahoře?
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: Sony Xperia Tipo, rozliseni 480x320
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: co to je presne za zarizeni / horizontalni rozliseni? idealne by se jich tam melo vejit sedm vedle sebe a velikost mi prisla aspon tady tak akorat aby se na ne dobre trefovalo prstem. koukam, ze ne vsude se to zarovna spravne.
    asi to bude chtit jeste trochu poladit tu sirku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam