• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NYX: ok, ale porad mi vrta hlavou, proc kdyz hledam teda jenom „zeny“ nebo „ženy“, nektery diskuze se s timto KW zobrazi a zeny na bicyklech ne. ted uz teda vim, ze existuje naseptavac a musim si na nej pockat.
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne koc ma pravdu, bere se v potaz jen to co ma tri a vic pismen
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    PISKVOR: no to sorry, ze je naseptavac tak pomalej, ze mi dodnes nestihl ani jednou najet. vubec nevim, z eneco takovyho existuje.........
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEPASO: Chm chm chm...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEPASO:
    "na" - 2 pismena ignoruje se to...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    hele proc nefunguje (a nikdy nefungovalo) vyhledavani?

    napr. hledam „zeny na“ i „ženy na“ a cekal bych, ze se mi ve vysledcich zobrazi diskuze [ ŽENY NA BICYKLECH aneb milujeme (jejich) vlající vlasy, třepotající šaty... ]
    ZIVEL
    ZIVEL --- ---
    HARDCABB: díkes
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ZIVEL: ve svoji diskuzi das vpravo nahore "upravit" -> a pak dole "smazat celou diskuzi"
    ZIVEL
    ZIVEL --- ---
    Můžete mi prosím poradit, jak zrušit vlastní auditko, které se nechytlo, je mrtvé a je v něm jen pár příspěvků? Díky.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: spf pass jo, ale ty tri spf faily maj vahu kousek pod jedna, jestli to spravne chapu
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    Také mi někdy upozornění padala do spamu (na Gmailu), třebaže jsem předchozí e-maily označoval jako "important". Ale na Gmailu se mi už někdy stalo, že ve spamu skončila i přímo zpráva od Googlu (nějaká notifikace).
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no ano, oboje mam passed, ale co mi to rekne? treba SA obojemu priklada temer nulovou vahu ( http://spamassassin.apache.org/tests_3_3_x.html ), treba google taky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Např. u spf tam píše výsledek kontroly
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: coz mi nerekne nic o tom, jak se meni sance, ze to skonci ve spamu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Pošli si to na svůj gmail a podívej se do zdroje?
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: tak spf i dkim nastavene, ted jeste jestli na to google fakt kouka :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: spf + dkim? Ja pouzivam amazon ses, je levnej a nemusim se s tim srat.
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm. a da se s tim vlastne neco delat?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    THOMASMORTA: Tak od jedné osoby mám potvrzeno, že to skutečně skončilo ve SPAMu. U ostatních zatím nevm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam