• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Nezobrazují se mi palečky u komentářů pod údálostmi Firefox 24 beta
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    tyvole, OSTROVAN..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HARALD: vsak tohle uz je mozne i ted..
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    OSTROVAN: jsem se špatně vyjádřil... člověka co si dam do blacklistu, tak by věděl, že já někde něco píšu, ale byla by to jeho vlastní volba, že si to rozklikne
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    OSTROVAN:
    HARALD:
    třeba to nemusí bejt takhle striktní... já si dam do blacklistu člověka, kterýho nechci aby čet moje příspěvky... ale on by to viděl, že já něco píšu, jako v podobě nějakejch těch plusů a moh si je teda když chce zobrazit.....
    já se v tom nevyznam, ale vy jste tu mistři v programování... určitě taková funkce musí bejt realizovatelná....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: já to spíš vidim jako cestu, jak se vyhnout urážkám, ale přesto vidět co ten člověk píše, protože semtam náhodou může napsat něco dobrýho...
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: Ideální cesta jak někoho pomlouvat, aniž by dotyčný měl šanci to zjistit.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Nešlo by udělat něco jako "obrácenej" ignore?
    Já si můžu ignorovat příspěvky nějakýho ID, a můžu zakázat i to aby on čet moje...
    No a co taková možnost, dát si do listu ID, který prostě nebude vidět nic mojeho, ale já jeho jo?
    FIFO
    FIFO --- ---
    FIFO: nenpadlo me ze to bude nastavenim site u zakaznika. Doma je to OK
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (s HTML5+JS to jde, ale zase: podpora prohlížečů)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FATBOZZ: To je omezení HTTP + HTML, nikoli nyxu. Dá se to obejít flashovým nahrávadlem místo toho "normálního"; bohužel drtivá většina prohlížečů nemá (bez Flashe nebo Javy) mechanismus, jak velikost nahrávaného souboru zkontrolovat - natož zjistit, jestli server má nějaké omezení.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nemel by jsi nyxi kontrolovat kolik dat chces nahravat na server este pred nahranim ?
    Nahraval jsem ted zip okolo 30M do posty... v pohode se nahral. Nakonec se ale zobrazilo chybove hlaseni "nahrávání se nezdařilo (Request Entity Too Large)"

    Jasne, protoze muzu nahrat jen 10 :) Ale nebylo by mozny este pred nahranim udelat tytyty, soubor nenahraju protoze je velky ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Mac a Linux maji SSH klient zabudovanej, na Windows je PuTTY. Vetsina UN*Xovych serveru v internetu ma SSH server, a ten ma tu proxy uz zabudovanou. Tutorial napr. tady: http://alvinalexander.com/unix/edu/putty-ssh-tunnel-firefox-socks-proxy/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: a nevis o nejaky, ktera se da pouzit? kazdopadne dekuju za odpoved
    NYX
    NYX --- ---
    FIFO: nejaky problem s javascriptem? koukni do konzole
    KEJML
    KEJML --- ---
    FIFO: Všude, nebo jen v jednom klubu? To vypadá, že v daném klubu nemáš právo k zápisu.
    FIFO
    FIFO --- ---
    nevim kde se zeptat, ale zmizelo mi moznost hodnotit prizpevky.. mam tam jen dve sponky "odkaz na prizpevek".
    Vi nekdo proc?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: pech...
    KEJML
    KEJML --- ---
    TARMAQ: U nás se naštěstí nepužívá nic :) ale jo, tohle je asi možný, nenapadlo mě to.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    KEJML: u nas to samy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam