• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nebo funkce, ze lze udelat aby veskere moje prispevky proste verejne nebyly...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nektere diskuze jsou zcela verejne pristupne bez registrace a nevsimla jsem si toho, mela jsem za to, ze nyx je uzavrenejsi server, ale ted zjistuju, ze je to v nekterych ohledech volne dostupny server, prijde, mi, ze by volne dostupne diskuze bez registrace meli byt oznacene nejakym zkusobem aby clovek vedel, ze se to muze dostat totalne ven, ted budu muset jit a pomerne dost se promazat....
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PISKVOR: nemam ted v ignoru nikoho...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    spooky!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HWLLFFRDD: Teď ji vidím taky;
    tady jsem ji neviděl...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    já se teda přiznám, že mám Minerwu v ignoru, ale vidím jí tam, společně s těma dalšíma pěti lidma
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    POZITRON: Yup - lidi, co mam v ignoru, se mi nezobrazujou. To je medle featura.
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: netusim. ignore?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    proc kdyz v ankete najedu na odpoved, kterou zadalo 6 lidi, ukazou se jen 3 id?

    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Ne, že by mě tohle trápilo, vzhledem k frekvenci, s jakou pozvánky používám, ale to ta jedna číslice zabírala tolik místa? :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: kdyz dochazi, tak tam snad to cislo je. nevzpominam si ted od kolika.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ukazuje se jeste, kolik cloveku zbyva pozvanek, nebo uz je tu naprosta zoo?
    NYX
    NYX --- ---
    KEPASO: kouknu na to
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    zkousel jsem hledat, ale nenasel jsem.

    mobilni verze, pri kazdym nacitani stranky semi zobrazi lista se submenu a nasledne se zpozdenim se zobrazi reklama. a v momente, kdy klikam napr. na tlacitko historie, se mi do toho mista vmisi reklama a kliknu na ni. dari semi to vcelku pravidelne.

    nesloby to vyresit? muzu s tim zit... ale kazdej klik je pak v inzertni siti hodnocenej jako umyslnej zejo...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mimochodem, od kdy se nezobrazujou ty [HP] za nazvem klubu, aby clovek vedel, ze se zmenila homepage ci (ted uz neexistujici, r.i.p.) anketa?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    J ted jsem si toho vsiml .)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: cache, to se casem obnovi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    a aktualizoval jsem cenu u jednoho inzerátu ale na úvodce zůstala původní... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Proč se mi dva inzeráty vypsaly včetně fotky a nejnovější bez ní? A nechápu nad tím to hlášení o jedné nové zprávě... :o)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam