• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: dekuji nyxu za zavedeni tehle funkce "Je možné anonymizovat vaše příspěvky v zobrazení pro nepřihlášené - místo nicku je tam pak ??? - jak u příspěvku, tak u odpovědí na něj." hned to vyuziju :)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: kvuli tem to tam je, jen samozrejme chvili trva nez se to preindexuje. treba v tech reply okynkach apod se nick stale ukazuje a tam se asi ani nebudu namahat s dodelavanim.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    "Je možné anonymizovat vaše příspěvky v zobrazení pro nepřihlášené - místo nicku je tam pak ??? - jak u příspěvku, tak u odpovědí na něj."

    Plati tohle i pro vyhledavace?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: u me to vypada stejne jako u FATBOZZ (tedy kliknu na trziste, do boxu napisu hrnek a dam vyhledat... vic ti k tomu nereknu, tu feature nepouzivam).
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    i v ie10 ktery jsem poustel jen na akovyhle overeni jestli ve ff neni neco spatne :) takze to bude serverside chybka
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: hrnek neni ulozeny mezi sledovanyma.
    Nicmene ted jsem spustil FF se zakazanyma doplnkama a porad to dela :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: ten hrnek je mezi ulozenymi a hledas ho takhle?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to mam taky
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: nebude to tim ze mam treba ulozeny nejaky hledani ?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nechapu :)



    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX:

    Treba si jen nerozumime v tom co znamena ... nic nenajde ... cekal bych v pravo nic a ne vypis aktualnich inzeratu . Pripadne nejak dat najevo ze nic nenasel v boxiku pod hledanym vyrazem



    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nic mi to nenajde
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: např hrnek
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaky napr? ja ted zkusil hledat nesmysl a neukazalo se mi nic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Když v trznici vyhledam nejaky vyraz co v trzisti neni, vypisou se vsechny inzeraty bez upozorneni ze vyraz nebyl nalezen
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: mozna nejake mazani. docasne ted bylo vypnute prepocitavani odpovedi kdyz nesedi.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Sjíždění horního menu simultánně se skrolováním stránky

    Nešla by výhledově integrovat možnost toto individuálně vypnout?

    Při zobrazování Nyxu na mobilu je to zbytečné. Navíc ten panel je stejně většinou použitelný až při najetí na úplný top stránky (opera mobile 12.x - symbian 60 3rd fp2), takže obtěžuje.

    Pokud ta možnost existuje, tak se omlouvám, nenašel jsem to. Ani nerozumím, do jaké míry toto souvisí s překladačem Opery a do jaké s kódem Nyxu, tak mne omluvte, jestli se ptám hloupě.
    HASH
    HASH --- ---
    idiot, co na gate v komentarich pod statusama implementoval limit 255 znaku, ale uz zapomnel na zkracovani URL, by zaslouzil povesit za koule do pruvanu
    NYX
    NYX --- ---
    na bete je ted trochu jinak resena reklama, tak kdybyste to mohli zkusit v nejakych divnejsich prohlizecich. testnul jsem to v poslednich verzich Chrome, FF, Opery, Safari, na mobilnim safari (iOS6 a 7) a v IE8 a 9. jine IE tu nemam, tak bych ocenil hlavne to :) diky

    melo by to zaroven resit [ KEPASO @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam