• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    Ahoj. Řeším podobný problém jako DESPERADO123: mám taky zabanovaný pozvánky? co s tím můžu dělat? díky.
    NYX
    NYX --- ---
    JACQUES157: proste to zadej do adresoveho radku. driv to cloveka bez premiovky po loginu okamzite presmerovalo zpet na http, to se ted uz nedeje.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    nevim jestli chapu spatne novinku "nyní je možné povolit https i bez prémiovky." ale nikde jsem k tomu nenasel nastavovatko. blbe vidim?
    NYX
    NYX --- ---
    SHEALA: pri editaci udalosti je panel v zahlavi
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    koupila jsem si kredit na zpropagovaní události, ale našla jsem jen návod, nikolv možnost událost zpropagovat.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: dekuji nyxu za zavedeni tehle funkce "Je možné anonymizovat vaše příspěvky v zobrazení pro nepřihlášené - místo nicku je tam pak ??? - jak u příspěvku, tak u odpovědí na něj." hned to vyuziju :)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: kvuli tem to tam je, jen samozrejme chvili trva nez se to preindexuje. treba v tech reply okynkach apod se nick stale ukazuje a tam se asi ani nebudu namahat s dodelavanim.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    "Je možné anonymizovat vaše příspěvky v zobrazení pro nepřihlášené - místo nicku je tam pak ??? - jak u příspěvku, tak u odpovědí na něj."

    Plati tohle i pro vyhledavace?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: u me to vypada stejne jako u FATBOZZ (tedy kliknu na trziste, do boxu napisu hrnek a dam vyhledat... vic ti k tomu nereknu, tu feature nepouzivam).
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    i v ie10 ktery jsem poustel jen na akovyhle overeni jestli ve ff neni neco spatne :) takze to bude serverside chybka
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: hrnek neni ulozeny mezi sledovanyma.
    Nicmene ted jsem spustil FF se zakazanyma doplnkama a porad to dela :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: ten hrnek je mezi ulozenymi a hledas ho takhle?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to mam taky
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: nebude to tim ze mam treba ulozeny nejaky hledani ?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nechapu :)



    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX:

    Treba si jen nerozumime v tom co znamena ... nic nenajde ... cekal bych v pravo nic a ne vypis aktualnich inzeratu . Pripadne nejak dat najevo ze nic nenasel v boxiku pod hledanym vyrazem



    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nic mi to nenajde
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: např hrnek
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaky napr? ja ted zkusil hledat nesmysl a neukazalo se mi nic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Když v trznici vyhledam nejaky vyraz co v trzisti neni, vypisou se vsechny inzeraty bez upozorneni ze vyraz nebyl nalezen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam