• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Díky za vysvětlení
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: presna shoda bez te *. a co koukam do kodu, melo by to fungovat i tam.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    co to je za operator "=" ?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jako ip* se to zjevne bere. Mozna by pomohlo =ip, ale nejsem si jisty, jestli to funguje i u toho ulozeneho hledani
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    mam v inzeratech ulozene hledani ip telefon, porad mi chodi nabidky na iphone kde neni "ip" nikde v textu nebo se to bere jako ip*
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: Tohle se mi stalo vcera, trvalo chvili nez se nacetly.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: nejspis
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    když je u postu několik plusek, ale ikonku vidím jen části z nich, tak je to tím že zbytek jsou trotlové co jsem naházel do ignore?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Souhlas, vyhledavaci pole rikaji "Posts from" + "containing text" - takze text policka je asi spravne. Spis bych byl radsi, kdyby to umelo wildcard i na zacatku :D
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    NYX: tak to je nuda :(
    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: na lastu si muzes vyfiltrovat to, cos oznacil ty, ale je tam samozrejme jen par poslednich.
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    ahoj nevim jesli se nikdo po tom neptal, ale slo by nejak vypsat i cemu jsem dal palecky ja?:-) napr. dobry ,vtipy,obrazky,muzika atd?
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: to bych pochopil, ze cely ten prispevek tim musi zacinat
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Čili ten text je blbě, a lépe by bylo "starts with"?
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jj, wildcard na zacatku to neumi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mozna jsem blbej, ale search field v diskusi rika "containing text", nicmene se mi nedari vyhledat *string* - vzdycky to hleda pouze string* ... to je v poradku?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ááá čárka, já psal ";"
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nechapu uplne co myslis. jde poslat jednu zpravu vic lidem, proste napises vic adresatu oddelenych carkou, ale jestli jde o neco jineho, tak prosim vysvetlit.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Jde poštou poslat něco jako v mailu (Blind) Carbon Copy ?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: si vypni detaily inzeratu v tech prehledovych klubech - https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=market

    ostatne mam pocit, ze tak je to defaultne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam