• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: doma na Linuxu OK, dík moc, ještě pak zkusím ty pracovní Win7
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: je to ted ok?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    ahoj,

    používám Operu (12.16) a v ní se mi poslední cca týden stává, že Nyx nedonačítá stránku: zkrátka v tabu s Nyxem se pořád točí kolo a snaží se něco načítat. Dělá to deterministicky vždycky, v práci (Win7) i doma (Arch Linux). Hlavně v těch Windowsech to dost brzdí surfování.

    Error konzole mi praví:

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    -moz-box-shadow is an unknown property
    Line 1:
    ng:2px;font-style:normal;-webkit-box-shadow:dimgrey 0px 1px 3px;-moz-box-shadow:

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    Unrecognized function
    Line 1:
    -image:-webkit-gradient(linear, left bottom, left top, color-stop(0.5, #dec51f),

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    Unrecognized function
    Line 1:
    near, left bottom, left top, color-stop(0.5, #dec51f), color-stop(0.5, #f5d60e),

    na Firefoxu to nedělá, asi něco specifického pro Operu.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NYX: ne
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: a pribyde tam neco pri tom kliknuti na sledovat?

    tohle tam pise jquery a nemelo by to nicemu vadit.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tohle?

    event.returnValue is deprecated. Please use the standard event.preventDefault() instead.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KINGFISHER:
    a nyx se ti snazi rict ze nema pred sebou tvuj PC aby vedel co se deje blbe tobe a ostatnim ne...

    Takze zkus si precist NYX a udelat to ;-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NYX: to je pro me spanelska vesnice, jenom rikam, ze mi to nejak blbne...
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: ctrl+shift+i a tam tab console
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NYX: co je js konzole? no kliknu na sledovat a nenaskočí to okno abych si vybral kam jí zařadit... celá obrazovka změní barvu ale to oknu už neni... tak kliknu náhodně někam, čímž se vrátim do normálního layoutu a zase kliknu na sledovat a pak už to jde.
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: neco v js konzoli?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jo a nějak blbne zařazování diskuzí do sledovanejch, kliknu sledovat a nenaskočí mi okno, takže kliknu znova na sledovat a pak to naskočí...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nešlo by v osobním infu u posledních návštěv přidat tlačítko Clear? ... aby jednoduše uživatel nemusel při každý návštěvě osobního infa koukat na ty lidi co ho choděj šmírovat?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    VECTOR: to ne, ale fungujou taky po urcity dobe neaktivity, tak se bojim, aby to nebyl jeden parametr..:/
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TOMMY69: o tom teda nic moc nevim, ale ty nefungujou na principu preposilani posty mailem, ne?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    VECTOR: to by pak byl zase problem s notifikacema v nyxdroidu a iNYXu imo..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADMIX: Jasny, mozna mi jen chodi vic posty, je to nicmene trochu otravny. Jsem doma, nyx mam zaplej, jen pul hodiny treba na nem nic nedelam a uz mi chodi sms. Byl bych rad, kdyby se to prodlouzilo aspon na hodinu ci dve.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VECTOR: Ta pulhodina je tady podle me uz hodne dlouho (radove mesice az roky)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mimochodem, posledni dobou (registruju to treba tri dny) nyx "odhlasuje" - tj. preposila zpravy na mail - v mnohem kratsim intervalu, nez driv. Ted clovek muze byt prihlasenej a uz za pul hodiny kdyz mu nekdo napise do posty, tak se zaroven zprava preposle na mail (resp. sms). Je to otravne. Driv to byvalo tri hodiny, pak se to tusim prodlouzilo na 12/24. Ja bych byl pro ty 3 hodiny opet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam