• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMNIHASH: Jak je chceš hodnotit, když je nevidíš?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    To, že nejdou hodnotit příspěvky uživatelů, co mám v ignore, je nějaká nová featura?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jeste ze kolem iNYXu jsou jen normalni lide... jak uzivatele tak vyvojar ;-) :D Ze yb to bylo platformou... ;-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Zhruba před týdnem se mi začal dost často (tzn. cca každý 20.-30. načtení) sekat doma na Chromu Nyx - dělají to asi reklamní bannery a jen na jednom počítači - okno prohlížeče přestane reagovat. Flash jsem zkusil vypnout, nepomohlo, nikde jinde žádný změny.. Nesetkal jste se s tím teď někdo?
    SITH
    SITH --- ---
    to je ale cholerik
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ADITU: tak to uz je asi vazny :D
    ADITU
    ADITU --- ---
    KAPLIK: jj, ale tentokrát i smazal klub, místo aby ho hodil jen na RO.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    uz zase? :)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    STEMBUS: sakra, moje nejvyuzivanejsi aplikace na telefonu, a kvuli prujmu byl vyvoj ukoncen.? dovedu si představit ten prujem beznejch uživatelů co s nyxdrojdem byl spokojení...
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Já se musím smát :D

    STEMBUS: Tak že bych konečně zkusil portnout MeeNyx na Android? :) Funkčně by se to Nyxdroidu nevyrovnalo, ale jako domácí cvičení na dlouhé večery mě to třeba někdy chytne...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    LODBROG: jj majitel zas dostal záchvat a duševní průjem, takže všechno smazal, zrušil, zničil - snad si nesáhne na život, uvidíme :))

    každopádně brzo asi vznikne nějaká náhrada, uvidíme...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Mně teda na mobilu nyxdroid běží. Možná byl ukončen jen vývoj, nikoliv nyxdroid celý...
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: nevim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Takže když ho zkusím na mobilu, tak nepoběží? Konec..?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG:

    VIRTUALVOID --- 10:22:55 27.1.2014
    vyvoj nyxdroid ukonceny. podpora nyxdroid ukoncena. podakujte sa "vzdy.mam.pravdu.ja.lebo.som.wannabe.zakaznik" kretenom.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Proč nemám přístup do diskuze o Nyxdrojdu..?
    NYX
    NYX --- ---
    ja hlavne nechapu, ze se to deje na ruznych prohlizecich a OS. bych pochopil jeden OS nebo jeden prohlizec (respektive renderovaci jadro).

    a v IE a FF se to taky deje jen pri rozklikani vic tabu a postupnem zavirani (jako se mi to deje v chrome) nebo i pri normalnim prochazeni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: ok :)
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: tak pokud na to prijdou, dej vedet :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: čínská invaze :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw je to fakt divny, ale u nas v praci zrovna resime to same, vyvyjime jistou aplikaci pro americkou vladu a jak my, tak amici resi stejny problem, po hover in mysi se zmeni do normalu, prohlizece chrome, iex 8, 9, firefox, vsechno stejny problem, vyvojari se snazi fixovat jak zbesili, ale nedokazou vubec zjistit, cim to muze byt.. a google celkej mlci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam