• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    ESTEN: Příklad:
    Diskuse, která existuje od 1.4. 2009, tj. pět let, a obsahuje 349 někdy dost obsáhlých příspěvků, se nyní jmenuje "Hassan -- Emma White", protože "Hassan" byla nejméně nepoužitelná část dřívějšího jména...
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    ESTEN: Dost těžko, když prefix vznikne z min. 5 znaků STARÉHO JMÉNA, POUZE ZLEVA/ZPRAVA OŘÍZNUTÉHO. To dává jedinou možnost, tu prastarou diskusi s hromadou příspěvků celou zahodit a nahradit novou.

    Taky nějak nechápu, co Ti na tom vyhovuje, co Ti to přináší NAVÍC oproti možnosti diskusi prostě přejmenovat. Já se nikdy nesetkal se situací, kdybych měl pocit, že mě tato politika před něčím zachránila, jen mi to vždy způsobilo problémy...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TOMASZ: mne to opatreni treba dost vyhovuje.

    Nejak nerozumim tvemu popisu, ale neresil by tvuj problem proste nejakej spolecnej prefix?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně.

    Bože, jak já tohle nesnášim! Naše nová kronika se musí jmenovat podle té staré a hráči si musí pro postavy zakládat milion nových klubů jen proto, aby se z jejich jména dostaly stará jména a kluby se nejmenovaly třeba "Ferdinand Štokrle -- Julie Nováková"... :(

    A přitom všem mi nějak úplně uniká, co tak úžasného tohle přineslo. Nechce se mi věřit, že to bylo jen totalitní represivní opatření proti pitomcům, kteří chaoticky přejmenovávaly kluby. Ostatně u těch klubů, kde jsem si toho všiml, to vzhledem k náplni vůbec nevadilo.

    Nepochybně tu už toto téma bylo diskutováno. Je to však klub, kde snad smí zaznít i zklamaný hlas uživatele, že to stále vadí a stále je to vnímáno jako stejná pitomost jako na začátku... Děkuji za pozornost...
    NYX
    NYX --- ---
    DNF: na nastenku / do zahlavi muzes nacitat html z jineho url, vic podrobnosti v [ nyx :: uzivatelske aplikace ] (zahlavi, nastenka) - projde html co jde normalne napsat na nyx + nejake formularove prvky (ktere se z-ajax-ovati) - ve filmovem kvizu v zahlavi mas asi nejlepsi ukazku co se s tim da udelat

    prispevky kazdopadne doporucuji tahat pres api [ nyx :: API ] - tam tolik nehrozi, ze by se neco nahle zmenilo :)
    DNF
    DNF --- ---
    TARMAQ: hele, jak se pisou ti roboti? javascript? To mi nejak sezere? Chci neco zkusit pro nas klub, prakticky parsovani prispevku a hledani klicovych slov, a pak souhrn na nastenku. Jeden regex a cyklus na vysledky, nic vic :) To samy co by asi mohl delat filmovy kviz ... nejsem uplnej noob, ale jak to dostat do diskuse, na to bych potreboval trochu nakopnout :) Klidne posta, nebo me nasmerujte do spravneho klubu, tady to asi nema co delat .. sry :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ale ja nic nemam proti standardum, sam se je pri praci snazim dodrzovat... zrovna validaci e-mailu mame dle RFC2822. Preci jen ale nyx je plnej ruznejch botu, ktery jsou tak nejak usity horkou jehlou, ale funguji a naznacit nejakou takovouhle zmenu dopredu by nemusel byt snad problem.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TARMAQ: tak od toho ty standardy mame, aby to mohli vsichni napsat jednou, spravne a vsichni stejne, a pak se nic nerozbijelo. Kdyz diana (a jini) nedodrzuje standard, tak si za to muze opravdu sama .)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    PISKVOR: ja ale nerikam ze to je blbe, jen mi prijde dost nerozvazne bez nejakeho predchoziho varovani nasadit zmenu tohoto razu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TARMAQ: No, upřímně řečeno, cítím k programátorskému přístupu "každý URL kromě relativních začíná http(s?)://" asi tak podobné sympatie jako k "e-mail je [a-z0-9]+@[a-z0-9]+.[a-z]{2,4} - co se do toho nevejde, není e-mail, zahodit" - spoléhá to na pravidla striktnější než standard, a v 80% případů to funguje. Jasně, 80/20, nic proti - ale když se to rozbije, tough beans. URL je medle v pořádku, špatně napsanej je ten robot (jen to doteď nebylo vidět).

    (disclaimer: nepíšu nyx, aniž konspiruju s NYXem)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    PISKVOR: zda se, ze je diky tomu rozbity robot ve filmovem kvizu, predpokladam ze tim mohou byt ovlivneni i dalsi roboti, kteri nejakym zpusobem parsuji prispevky a vytahuji z nich url obrazku..
    NYX
    NYX --- ---
    // akorat ja misto toho vidim obdelnicky
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEZ: chrome takhle blbne, obzvlast pokud clovek necha otevreny tab nekde stranou a dostane se k nemu az casem. nejen na nyxu, deje se mi to ted na pulce webu.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    rozsypanej caj misto ikonek v wa.flags, stalo se to jenom jednou a po najeti na ikonu se to zmenilo do spravne podoby, je to spis pro pobaveni :)

    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jj
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Já bych tam klidně nechal třeba [S] a [I] (plus ideálně na title popis, ale to bys musel předělat systém přepínání jazyků, pokud se nepletu ;) )
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: a vymyslel jsi uz? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Hurá, po mě jsi chtěl, abych to vymejšlel já :)
    [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    NYX: díky
    NYX
    NYX --- ---
    CHOBOT: zapni si obrazky na tlacitkach v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=adventure

    poznamenam si a dam tam nejake rozumne textove ekvivalenty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam