• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Nedá se, nešlo by nějak třídit upomínky, například podle času přidání, popřípadě zobrazit upomínky jen z jednoho klubu, třídit upomínky do skupin ... ale to už by jsem chtěl asi moc že :))
    NYX
    NYX --- ---
    BULHI: pust dev tools / firebug a podivej se co se deje se spojenim na adresu podobnou https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxBULHIXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    BULHI
    BULHI --- ---
    Mam takovej zahadnej problem, posledni dobou mi nefunguje chat, ani ostatni upozorneni, pritom mam vsechny prislusny nastaveni zaskrtnuty. Nejde mi to v Chromu ani ve FF, jinej js asi jde, treba konkretne popup pri najeti na odkaz na jinej prispevek. V konzoli zadny chyby nevidim. Mam takovy podezreni, ze se to rozbilo pote, co jsem odskrtnul moznost "rezervovat misto po strane", protoze me to sralo. Ale nejsem si jistej, ze to fakt prestalo fungovat hned potom. Kazdopadne i kdyz jsem to zaskrtnul zpatky, tak to stale nejde. Neunika mi jeste nejaky jiny nastaveni?
    NYX
    NYX --- ---
    DANII_DP: zrovna s timhle jsem afaik nic nedelal
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    ty posledni zmeny ted o vikendu, hrabalo se na postu?

    v prohlizecich na mobilu postu sice prectu, ale pri nahledu a odesilani timeout coz se par dni zpatky nedelo
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TUILE: jsem si to myslela, dik za potvrzeni.
    TUILE
    TUILE --- ---
    GENERIXX: nyx uz reklamu jako bannery neprodava.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Asi jsem dnes vstavala levou nohou do nočníku, ale nemůže za boha najít žádné info k bannerové reklamě na nyxu... Kde se schovalo?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    JITTUE: na čtvrté kliknutí to blbne i v beta verzi, v ničem jsem se nevrtala, to jsem z toho jelen
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: blbne to v chromu i mozille, v obou mě to přihlásí invisible a zpět na "aktivní" to přeskočí zhruba na 3. - 4. kliknutí a je už jedno jestli si lezu do soukromýho nastavení nebo do diskuze (ať už veřejné či soukromé)
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: netusim. zkus sledovat pri cem se to deje.
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ahoj ahoj
    v prémiovce jedu nonstop invisible mod, poslední dva dny mě to neustále háže na "aktivní", i když mám v nastavení "přihlašovat jako neviditelný", čím to prosím?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAFF: reference by bylo hlavne dobry delat ciste na obchod a ne (jako v mym pripade), ze mi daj nejaci ubozaci negativni hodnoceni na reference, ktere lide pouzivaji na obchod za to, ze sem je zabanoval v mym klubu, protoze mi tam spoilovali + pripadne ze mi id Code da negativni referenci totalne smyslenou s tim ze podklady ma jiz policie CR a ze se to vsechno resi (pred nekolika lety) a od ty doby kde nic tu nic ale samozrejme negativni hodnoceni mi zustaly. Je to cely k hovnu, kdyz se neda pozadat o vymaz takovejhle nesmyslu.
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: bohuzel marne, zkusim si na to vzpomenout az budu prodluzovat certifikat.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Když zadám https://nyx.cz, dostanu security warning "Tohle pravděpodobně není ta stránka, kterou jste hledali", protože (zřejmě) certifikát je na www.nyx.cz.

    Dá se s tím něco udělat, nebo je to marné?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: jj, je to ok...
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: snad opraveno
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    beta, default skin, trosku ujizdi ta ikona sponky
    Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_9_1) AppleWebKit/537.73.11 (KHTML, like Gecko) Version/7.0.1 Safari/537.73.11

    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: nalinkuj si skin odnekud z https, prestane to kricet. pak by se slo asi vyhnout tomu htst zablokovanim toho obrazku co to aktivuje, pak by to cloveka nemelo posilat na https automaticky.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: rv:1.9.1.19 Gecko/20110420 Lightning/1.0b1 SeaMonkey/2.0.14
    ...ano, je to zastarala verze, ale z urciteho duvodu na tomhle kompu upgradovat nemuzu.
    Ano, pouzivam vlastni skin.

    Takze neni moznost pouzivat Nyx dal pres HTTP jako tomu bylo do dnes?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam