• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Chovat se slušně u tebe znamená jen pochlebovat nebo mlčet?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    takze jsou dusevne nevyrovnani a tedy to co pisu pravda je? :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: to neni uplne pravda, nekteri lide spatne snaseiji kritiku a proto si diskuzi redukuji jen na prispevky pochlebovacu. To podle me ale diskuzi jako takove skodi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Mají mě v oboustranném i lidi, se kterými jsem neměl kontakt dávno před zavedením oboustranného ignore - prostě jen vzali ignorelist a automaticky obklikali u všech ignorovaných "oboustranné". Ostatně, sám mám v ignore lidi, kteří se chovají rozumně, ale mají tak příšerný vkus na fotky, že mne to až bolelo ty jejich posty vidět.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    Kdyby ses choval k lidem slusne (alespon k tem dusevne nevyrovnanym) tak by te neignorovali :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALESH: ono je obecně úžasné mít v diskuzi třetinu příspěvků o ničem, když jsou to reply na něco, co nevidíš...
    KEJML
    KEJML --- ---
    ALESH: Jednostranej ignore vy stylu "ty mne neuvidíš, ale já tebe jo" je příští nová funkce ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: to mi prijde dost nespravedlive, kdyz uz prekousnuexistenci oboustranneho ignoru, ktery sice mozna zklidnuje diskuzi, ale soucasne ji nici, tak to, ze nekdo muze videt me prispevky a znemozni mi videt svoje, je uz z meho pohledu uplne mimo...
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: nejspis.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Co znamena tohle? Ze mi dal plus nekdo, kdo me ma v oboustrannem ignoru, ale ma v tom klubu prava, takze to vidi?

    ALESH --- --- 8:10:05 11.4.2014 (+124)
    Kladně označeno následujícími uživateli (123):
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: jo, presne tak to je a proto se mi to nechce nacitat pri beznem vypisu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ANARCHY: To by se nyx vrátil k problému, kterému se vyhýbá tím, že si u příspěvku prostě pamatuje score. Netuším, tak nebudu Nyxovi radit a jen chápu, že to bude drahé.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOODMAKER: Anebo treba jen novy flag u uz existujici tabulky - technickych moznosti je hodne...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ANARCHY: pokud si každý příspěvek pamatuje jedno číslo - score - a až po rozkliknutí se z databáze vytahají lidi, co dali plus, musela by se udělat nová tabulka - (uživatel, příspěvek, palec) a to mi drahé připadá.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOODMAKER: aha, uz rozumim - k tomu se tedy ale musi vyjadrit Nyx...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ANARCHY: po tom, co kliknu na palec, by ten palec pro mě zůstal zvýrazněnej.
    Abych nemusel nic rozklikávat a viděl, že jsem příspěvek už palcoval. Často kliknu na palec a pak musím znovu (a s lagem) kliknout, protože se číslo zmenší (nepamatuju si, že jsem už klikal)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOODMAKER: Jak konkretne si to predstavujes?
    Seznam lidi, kteri dali kladne hodnoceni nejakemu prispevku, je prece videt po rozkliknuti too hodnoceni...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Bylo by příjemné nějak dát na jevo, že jsem palec k příspěvku dal já. Je to drahé?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: zda se to bejt lepsi :)


    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: No Dragonfly mi ukazuje čísla pořád stejná, ale subjektivně to teď šlape dost rychle na to, aby mi procházení stránek nevadilo. Za mne tedy už dobré, i když nevím proč :)
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam