• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    K179
    K179 --- ---
    LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...)12NOVÝCH je jedna z debat, ktere mam otevrene a ted se do ni nemuzu vubec dostat, ze pry je zablokovana, potrebuju poradit. Diky
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    LODBROG: to už je dávno, chajim tu myslím už ani žádné alter ego nemá
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    RUDOLF: Nick...? :)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    NYX: jednou chajimovo alter ego
    NYX
    NYX --- ---
    RUDOLF: nepozval jsi nejake prudice v minulosti?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    zdar, nefachá mi vůbec stránka s pozvánkama: https://www.nyx.cz/index.php?l=people;l2=7

    to je bug nebo feature?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOC256: prave ze to sem zkousel a napsalo to ze uzivatel neexistuje. Pak na to kliknul nyx a od ty doby to fungovalo. divny.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: spravilo se to "samo". narazil jsem tu na to jeste u dalsich dvou lidi, tak fakt nevim :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    no a neni to chyba jen toho prokliku? Tj. pokud v poste NICK toho cloveka napises ruco ze by to fungovalo? Pripadne nejake ne uplne tradicni znaky v nicku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    inzerce, kdyz kliknu na ikonku cloveka, co inzeruje, dam napsat zpravu, tak me to hodi do posty a misto toho id je v kolonce pro id napsano undefined. kdyz kliknu na zobrazit info, tak to napise "Uživatel neexistuje".
    Ted sem s uzivatelem mluvil po telefonu a ucet ma normalne aktivni. pro zachovani soukromi mi reknete komu to mam oznamit do posty a napisu mu id.
    dik
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TOMAS3333: to uz tu bylo, ale bylo to zruseno pro (prej) nezajem :/ ja bych taky opravdu ocenil navrat tyhle funkce.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    jak sa tu riesili tie ignory - nedal by sa urobit ignore na usera ale len do specifickeho klubu?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: poznamenal jsem si a podivam se na to
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Děje se mi to POŘÁD... :/
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: taky jsem mel ten pocit.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: "Klid na práci," neasi.

    Mimochodem, "je klid" je pro, ehm, _diskusní_ server kýžený stav? Jsem myslel, že to stojí alespoň částečně v protikladu.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: očividně ne. Původně jsi psal " Kdyby ses choval k lidem slusne (alespon k tem dusevne nevyrovnanym) tak by te neignorovali :)"
    Pokud ale (slušně) zkritizuješ duševně nevyrovnaného a on si tě dá tě ignore, tak jsi neporušil svou tezi, ale stejně máš děravou diskuzi.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ..a argumnet, ze je na nyxu diky tomu klid, mi pride podobny, jako kdyz nekdo rika, ze za komunistu u nas byl vetsi klid. Mozna ano. A v severni korei je jeste vetsi...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    se asi nechapeme...

    ti co spatne snaseji kritiku = dusevne nevyrovnani

    abla?
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Chovat se slušně u tebe znamená jen pochlebovat nebo mlčet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam