• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaky prohlizec? tohle se mi nedeje, nicmene to uz nekdo tusim hlasil.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pri zadavani inzeratu a kliknuti na sablonu ( koukam co to je za novinky ) se reloaduje stranka kliknutim na rozbalovaci menu
    NYX
    NYX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Posli mi do posty odkazy, az budu u pocitace, smaznu to
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Úvodní stránka - události. Nastavil jsem si zobrazování Plzeňského kraje. V Plzeňském kraji se nic neděje (ale to není ten problém). Problém je, že v minulosti měli někteří uživatelé tlusté prsty a přepsali se, a mně tu už několik měsíců svítí události, které se mají konat v roce 2031 a 2023 (a konaly se už v roce 2013). Jak je smazat?
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: diky, opraveno
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nejede Mantis (login.php hází 404), kam se to zapisuje? :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to by asi delalo neporadek kvuli automatickemu promazavani souboru kdyz zmizi to k cemu byl puvodne pripojeny.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Slo by udelat abych mohl jednoduse vkladat soubory co jsem jiz nahral do nyxu ? Priklad. Nahraju jeden obrazek do galerie, ale chci ho pak pouzit v nejakem klubu. Nyni to funguje tak ze bych si musel zkopirovat url obrazku a pak ji tam vlozit jako html tag. Navrhuju aby byla pridana funkce ktera ukaze okynko kde budu moct vyhledat podle nazvu nahraneho souboru, pripadne nahled obrazku a kdyz na nej kliknu udělá to to že za mě img tag s url vlozi. Je to vyhodne z dlouhodobeho hlediska. Vim ze jsem v minulosti nahral obrazek XY tak si ho vyhledam v galerii a nemusim ho znova nahravat, nebo nedejboze treba googlit.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    eště bych radši snědl koláčky
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    VECTOR: sis vyprazdnil penezenku?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    frontpage je nejaka rozbia, viz obrazek:

    aktualni firefox, nepomaha ani vymazani cash.



    BOD
    BOD --- ---
    NYX: ok:)
    NYX
    NYX --- ---
    BOD: z te domeny tam uz je jen neco z 2006 co hazi stejne 404, tak uz to asi nekdo mezitim smazal
    BOD
    BOD --- ---
    stalo se mi při procházení historie auditka ZpsYchIcKÉ ObRáZkY, zhruba zde [ CLOVICEK @ ZpsYchIcKÉ ObRáZkY ] zkoušel jsem se tam vracet, pokaždé mě zablokoval, netušim v čem to je, tak raději píšu...

    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    posledni dobou (3 dny?) mi safari vyhazuje furt ze ad.a-ads.com (nebo tak nejak) ma nevalidni certifikat.. a celkem to otravuje. Pokud jsem to identifikoval dobre, je to z vlozene reklamy pod menu.

    NYXi, nechces s tim neco udelat? (treba je vykopnout dokud si neopravi certifikat?)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Tahle debata je trochu mimo, viz.:

    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BPB:
    ...nebo zaplatil premko :o)
    BPB
    BPB --- ---
    PJOTRIK: dik moc, v tom případě abych si ještě pád desítek klubů zabookoval :)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    BPB: zustanou ti, jen nepujdou pridavat novy, dokud se nedostanes pod 100
    BPB
    BPB --- ---
    měl bych pls takovej lama dotaz.. pokud mi vyprší prémiovka a sleduju víc jak 100 nyx klubů.. co se stane ? promaže se mi automaticky nějak list ? díky za odpověď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam