• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: tak:
    "Tuto kategorii nech sbalenou i v případě, že se v ní obsažených fórech objeví nové příspěvky"

    PISKVOR: Jo. Čekal jsem jestli se bude víc řešit že mám NSFW kategorii, což mě do rozpaků neuvede protože asi nebudu na nyxu jedinej, nebo jestli se dá něco podobného nastavit a jak je to náročné na implementaci
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: ja to pochopil jako nastaveni pro kazdou kategorii zvlast, urcite ne jako default. ale ted koukam, ze to tam nijak rozvedene nebylo, proto asi ty minusy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Tak to už je prašť jako uhoď, a prdlajs je mi po tom; nicméně "ponech sbalený" je výrazně méně uživatelsky přívětivý. V tuto chvíli, když si to otevřu, kouknu a vidím - rozbalovací kategorie by po mě vyžadovaly další hromadu klikání, abych vůbec zjistil, co je nového.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: imho spis "maj blby kecy, ze doma po praci koukam na nahy baby"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVMLOK: Čtu to správně jako "maj blbý kecy, že místo práce čumím na nahý baby"?

    Nicméně jistě by se na to dal udělat nějakej userscript, což mě přivádí k obecnějšímu návrhu: šlo by přidat do nastavení "při načtení vždy načítej tento skript"? Když si to tam přidám přes GM, řve to na mě kvůli smíšenýmu obsahu...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Q: Slo by udelat, aby kategorie obsahujici auditka s novymi prispevky zustavaly sbalene a ukazaly obsah jen po otevreni? Muze jit napr. o NSFW auditka a nepotrebuju aby si kazdej kdo mi projde kolem pocalu s aktivnim nyxem koukal ze se mi libi zrzky i.e.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PISKVOR: Dík, tak za to může firebug...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REDSNAKE: Podezírám nějaký tvoje pluginy. V místním Chromákovi 36.0.1985.125 to nejsem s to reprodukovat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Mám problém s vyhledáváním přes pravé tlačítko myši na nyxu.
    Často používám vyhledávání v prohlížeči, kdy označím část textu či slovo a pravým tlačítkem myši kliknu a z kontextové nabídky vyberu "vyhledat v Google". Funguje to vždy jen u prvního příspěvku na stránce, při dalších příspěvcích už v kontextové nabídce není možnost "vyhledat v Google".


    Jiné weby se takto nechovají, mám za to že všude vyhledávání funguje korektně.
    Prohlížeč Google Chrome Verze 36.0.1985.125 m

    Sleduje někdo podobný problém případně tip jak to vyřešit? (Bez změny prohlížeče, potřeby pro vyhledávání otevírat novou záložku a mačkat ctrl+c a ctrl+v a enter)




    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: právěže po celém (uživateli dostupném) nyxu - tedy prakticky jako bych to napsal do horního vyhledávacího okénka
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: # se pro potreby hledani chova jako oddelovaci znak a zaroven jako cast slova, tj. pokud chces pouzivat hashtagy pro filtrovani v ramci diskuze, muzes uz ted. Ale delat z nich odkazy automaticky...nevim. Uz jen jestli by to melo provadet hledani v diskuzi nebo po celem nyxu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    #ne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co hashtagování a filtry podle nich?

    #nyx #features
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Vida, sklerotik jsem a filtr jsem nepoužil, hanba mi. Ale proč se to neukazuje pořád se nikdy nedozvím? :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    TOMAS3333: nj, jenže to bych tam musel dopsat o co jde atd. Takhle by to přišlo automaticky. Uživatel XYZ vás označil v příspěvky 123 v klubu ABC. A pak by následoval příspěvek, aniž by ten člověk tam musel. A pak by bylo na něm jestli se zapojí nebo ne.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KINGFISHER: nie je poslanie linku do posty dostatocne jednoduche?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    kde zjistim, kolik mi zbyva pozvanek?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER: co to kecám, jeden nechal běžet a druhej uzavřel.

    TOMMY69: já tim mám na mysli, že o něčem čem mluvíš v v nějakým auditku a třeba ten známej by mohl k tý diskuzi něco říct, něco jako: "ostatně id [tag]XYZ[/tag] o tom ví svoje/víc"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam