• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JACOB
    JACOB --- ---
    Hmm.. nejaka zmena za posledni hodinu/dve ?
    Nemuzu se pres Firefox lognout na nyx. Pry ze "connection is not secure". Vyjimku mi to pridat neumozni (neni tam ten dialog) a i kdyz se chci pripojit pres http, jsem redirectnutej na https.
    I kdyz vyjimku pridam manualne, stejne se nedari pripojit. Jeste dve hodinky zpet vsechno jelo v pohode..

    Pres chrome tento problem nemam.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NAVARA: ja uz to navrhoval dvakrat..a nic :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a aby byl ten záříjovej update kompletní, tak by neškodila podpora pro html5 video - webm, ať můžeme linkovat rovnou gfycat.com/SeriousArtisticBream místo těch obřích gifů...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a až se bude opraovat to zobrazení flagu "dávej bacha co píšeš, pan major to vidí", tak by šlo rovnou rozšířit specformuláře i o aukci - krom názvu, popisu,... se zadá i výchozí částka, volitelně buď zadávat vyšší nebo o kolik se přihodí na jedno kliknutí, časovaná možnost ukončení,...
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    NAVARA: Bývalo taky by mě zajímalo, kam to zmizelo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nemělo se u klubů s právy pro nepřihlášené zobrazovat nějaké to varování?
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: zda. ja nic s fonty nedelal.
    NOP
    NOP --- ---
    Zdě se mi to, nebo se zavedl nějakej novej font?
    BOD
    BOD --- ---
    Ahoj, máme v [ Nyx game giveaway ] problém s funkcí "Hody kostkou" narozdíl od ankety neobsahuje pole pro doplňující text, bylo by možné ho tam časem přidat? Hodně by nám to pomohlo a i před NGG jsem si říkal že to tam chybí
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: No víš, člověk to použije jednou za pár let :)
    No nic budu zase nahrávat přes soubory a pak teprve vkladat vlastní img tag.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: Pred par lety se to menilo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Změnilo se chování příloh v klubech?

    Jsem si celkem jist, že při smazání příspěvku soubory dříve zůstali nahrány.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    A koukám, že mouseover nad odpovědí v rámci auditka neukazuje okno, musím si prokliknout (ani v příspěvku, ani v "1 odpověď"). V konzoli nikde nic, FF funguje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: A ve Firefoxu 31.0 to funguje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Rozšíření nemám. I když smažu cache a (pro jistotu) spustím Chrome s --disable-extensions , problém trvá.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: Zkus pustit bez rozsireni a vysypat cache ciste pro jistotu. 37.x mam myslim taky a nepozoruji nic takoveho.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Zhruba od upgradu Chrome (Verze 37.0.2062.94 (64-bit), Ubuntu Linux x64) mi blbne zobrazení menu uživatele - neobjevuje se u ikonky, ale na cca [0;-100] absolutní pozice, takže do "odpovědět" se nejde trefit, neb je úplně mimo stránku; je to Chromákem, nebo nějakými změnami webu? Ve screenshotu jsem se pokusil odpovědět na NYXův příspěvek, ale dělá to u každého, bez ohledu na jeho polohu na stránce.

    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: Afaik je fixni kdyz tam neco je
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jo kdyz uz jsem u toho, jde nekde zakliknout, aby spodni menu (to uplne dole, nahlasit chybu atp.) bylo fixed jako to vrchni, a nebo si musim udelat vlastni styly pro to?
    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: ah cool :) to sem nevedel. Na mobilu obcas nejde tuknout na to plusko, (bez zaskrknuti) ale to asi bude spise prstem. Preci jen je to dost maly controller na kraji obrazovky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam