• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jen taková drobnost...

    Pokud vložím v příspěvku dva odkazy (buď url na nějaký článek nebo YT video) tak se k nim načte nadpis článku (embedded přehrávač). Jenže to funguje jenom pro první 2 odkazy v příspěvku, všechny další odkazy se udělal jako url, ale nenačte se nadpis (embedded přehrávač). Šlo by to navýšit třeba na 5 odkazů?
    SITH
    SITH --- ---
    SKAFF: ah. Ted to vidím, dříve jsem si toho nevšiml. díky :))
    SITH
    SITH --- ---
    šlo by na klasický nyx naimplementovat funkcni co má nyxdroid a tou je sledování notifikací, tj přehled posledních příspěvků a k nim mínusy/plusy?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: Jsi uz druhy clovek co to hlasi, nicmene na nyxu jsem nic nemenil co by to mohlo zpusobit afaik.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nevím jestli je to nyxem nebo novou aktualizací ve FF.
    Trochu mi vadí, že se mi (i když mám prémiovku, takže žádné reklamy) při pohybu o stránu zpět refreshuje okno - u diskuzí kde mám 100+ NEW a chci si to číst popořádku docela nepříjemné,
    protože mě to nevrátí k novějším nepřečteným příspěvkům (kterých je 100), ale na těch deset posledních, jako bych už celu diskuzi četl.
    U 100 New to ještě jde; prostě dám znovu načíst posledních 100. Ale 200+ už docela odradí.
    VITEX
    VITEX --- ---
    Když to shrnu : mimo plánované umístění je název klubu a jeho popisek + chybí odsazení checkboxu a času.
    VITEX
    VITEX --- ---
    NYX: ano.
    VITEX
    VITEX --- ---
    Je to celkem neprijemne. Kdyz scroluju stranku tak me to hodi do strany tak ze je pak pul obrazovky prazdne ....

    NYX
    NYX --- ---
    VITEX: A blbe napozicovany nazev klubu. Chjo.
    VITEX
    VITEX --- ---
    NYX: ano
    NYX
    NYX --- ---
    VITEX: Az na ty divne checkboxy asi ok, ne?
    VITEX
    VITEX --- ---
    Jen pro zajímavost - screenshot z telefonu Alcatel Fire s FirefoxOS:

    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: HSTS afaik momentalne nejede v zadnem IE...snad ma byt v 12, ale ta afaik jeste venku neni (to bych asi slysel spoustu narku ohledne mixed content warningu)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OSIP: IE kolik? STS je pomerne nova zalezitost...
    OSIP
    OSIP --- ---
    PISKVOR: ale IE, ze kterého pisu, mi jede bez SSL (http://..)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JACOB: To první je SHA1-otisk certifikátu pro www.nyx.cz; to druhý je otisk certifikátu pro COMODO RSA CA - což je certifikační autorita, která ten nyxí certifikát vydala, a zaručuje, že ho opravdu vydala NYXovi ;)
    JACOB
    JACOB --- ---
    JACOB: Ze zajmu, co delas?
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Funguje, dik :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    PISKVOR: Btw, tady PISKVOR pastujes jinej SHA1
    (Certifikacnim autoritam a sifrovani obecne nerozumim)
    NYX
    NYX --- ---
    tak je tam stara verze a zkusim to pozdeji znovu a lepe :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam