• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MATT
    MATT --- ---
    kucí, tak se asi přesunem sem, ne?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MATT: Problém mezi ušima na serveru nevyřešíš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: proti prokrastinaci ti nepomůže vypnout jen jeden z mnoha možných zdrojů rušení
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: Většina lidí jen kroutí hlavou, takže nevim jestli se dočkáš server-side řešení :)
    MATT
    MATT --- ---
    REDSNAKE: jasně, způsobů, jak zablokovat někam přístup je spousta, ale chtěl jsem něco server-side

    prostě je to nápad pro nyxe, nepořebuju poradit, jak to můžu udělat..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REDSNAKE: Co Ctrl+F4?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: co hosts? Přijde mi to ale trochu úlet si sám blokovat připojení na nyx.
    MATT
    MATT --- ---
    FATBOZZ: firewall nefunguje, uz jsem zkousel.. ;)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    roste si to pravidlem ve firewallu a ne takovým hloupym requestem. Nebo se pochlapte a jdete do sebe, nikdo vas nenutí nyx zapínat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    MATT: Dunguje to skvele, kdyz napuses nyxovi a poprosis o ban na urcitou dobu.
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Platit za to, ze nemuzes na nyx? :)
    MATT
    MATT --- ---
    uz delsi dobu nosim v hlave jednu featuru, (treba jen pro platici) a to moznost dat si casove omezenej ban sam sobe na celej nyx. pripadne by to slo rozdelit na postu a zbytek (moh bych do posty, ale ne jinam). podmineny by to mohlo byt nejakym master passwordem, ktery by se generoval a ja bych si moh a nemusel nekam ulozit. .. coz?
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NYX: :) dik
    NYX
    NYX --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: tak nahravam opravu. experti najednou zacali posilat zpet json misto xml...ale ja to api taky nepouzivam uplne standardne, tak to dost mozna bude moje blbost :)
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: asi bug. kouknu na to.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    soundcloud auto embed je vypnuty nebo je to bug?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tak jako mohl by nyx při uploadu příliš velkého obrázku udělat rovnou i screenshot, postnout ten a přidat pod něj odkaz na originál :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HARALD: to je prolink na google+. Tam pri stazeni to bylo taky tak velky. Az kdyz si kliknu na "stahnut soubor" v nabidce G+ tak to stahne original, vypada to, ze i G+ ukazuje jen kompresovanou/www-friendly verzi...
    no neva spon mam ten original ja :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam