• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    H_PENETRATOR: jestli chceš kreativnit, nebudeš mít lepší https://ello.co/ či devianart apod?
    H_PENETRATOR
    H_PENETRATOR --- ---
    KEJML: jak za takovej antikreativni fasistickej blabol muzes mit vic jak plus deset nechapu!
    neco ti a tem co to maj podobne poradim. je to lepsi nez tady ostatnim veci zakazovat a diktovat:
    CyberSpace .cz
    http://www.cyberspace.cz
    a mas to bez gifu
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADAK: Ok vyreseno. V chromu mi bezelo Hola! rozsireni.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RADAK
    RADAK --- ---
    Dneska v CHROME z niceho nic, mi po prihlaseni na nyx a naslednym kliknuti na bookmarks vyskocilo okynko prihlaseni. prihlasim se, klidnu na jakoukoliv diskuze a zase okno s prihlasenim. kliknu na postu a trada, zase vyskoci okno s prihlasenim. musim se porad prihlasovat. zkousel jsem smazat historii, cookies apod. preinstaloval chrome a porad to kravne. nestalo se nekomu?
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    ISTEVE: Ale to se asi pochopit dá, jen tam trochu visí, zě 2*limit = cca 8*možnosti, no a proto to kvituju.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Kdyby to bylo na mně, tak zakážu animovaný ikony úplně.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Myslim ze je tu fundamentalni nepochopeni toho, ze ikonka je od snadny vizualni asociace autora s prispevkem... neni to platno pro seberealizaci (od toho mame v praze lennonovu zed, ta je i widescreen).

    (mistni benevolentni diktatori necht vyjadri svuj nesouhlas vypustenim divych selem do teto areny)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EL_KO: právě že víme...
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    ADMIX: no tak ale... vy zkostňatelí dinosauři nedokážete pochopit, o co se okrádáte.)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EL_KO: Ne.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: ...protoze do tohoto auditka chodi repre vzorek nyxu, a protoze vetsine nyxu na tom zalezi? Kdo vi...
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    PISKVOR: nj, politicky fér by pak byla anketa...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: [citation-needed] Jako ze "kdyz se ten limit zvedne, tak to vyuziju jenom jaaaaa" (tak urcite) nebo jakym zpusobem se zmena z 5000 na 20000 rovna jednomu procentu?
    Neodpustim si konstatovat, ze to je naprosto nesmyslny predpoklad.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    PISKVOR: Já chápu snahu o minimalizaci přenášených dat, ale neodpustím si konstatovat, že vzhledem počtu rozdílných ikon na stránce by se jednalo v průměru o navýšení celového objemu přenosu do 1%.)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: Jestli potrebujes vkladat velky obrazky, funkcnost na to je, ale ne v ikonce. Ikonka ma byt mala z ryze praktickych duvodu, a "pet tisic bajtu by melo byt dost pro kohokoli" ;) Exhibovat lze napriklad v profilu, nebo lze zkusit (spoiler alert) optimalizaci GIFu.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    PISKVOR: ( ... a co třeba jen 20k? nebo jen 10k? ;-))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PISKVOR: taky díky.
    EL_KO: až budeš mít nedej bože vodu v koleni a budeš muset spolíhat na nemocniční wifinu nebo si jezdit nabírat domu kbelíky paketů, tak to možná oceníš, že můžeš aspoň sem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: Rikam to pokazdy, a evidentne je to treba rict znova: "jaaaaa mam do netu gigabitovou trubku a na mobilu 8,25G sit bez FUPu, takze to maj vsichni." Newsflash: nemaji. Ano, je to smutne, ale je to stale jeste tak.

    NEstourani do tehle marginality zase dost uvitame nekteri jini, diky.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    (btw maximum framu, co se vejdou do limitu, pro tenhle monochrom gif je 7, a takovy ma se 4mi framy a optimalizaci 6,5k a nevejde se. </needlessness> )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam