• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RUTHAN: Vzdyt mas moznost volby, bud to nech jak to je v RFC, nebo si nainstaluj plugin. Proc by tvoji lenost mel za tebe resit nekdo jiny?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    TRAGED: To je samozrejme taky hloupy, protoze by se to melo resit nejlepsi featurou v dejinach lidstva- tou moznosti volby. Pridat to do nastaveni uctu.. Defaultne on, a lidi jako ja si to zakazou.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RUTHAN: Me zas prijde hloupy kuli jednomu, dvema nespokojenym uzivatelum neco zakazovat globalne ostatnim.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    TRAGED: Tohle neni reseni, respektive kvuli jedny strance pekne hloupy, mozna je i nejakej plugin, ktery tohle umi pro ruzny url - pres nejaky regex, ale prohlizecu kompu a zarizeni pouzivam hromadu a delat to per zarizeni a browser je nesmysl.
    Nehlede na to, ze ten PS Vita browser, zadny takovyhle nastaveni nema.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RUTHAN: Slo, zakaz si animovane gify v prohlizeci :-]
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Neslo by neco udelat s tema blikajicima ikonama, nekde je zakazat (pouzivat jen prvni frame)? Specialne na PS Vite (tam je jen jeden browser od Sony) je to nejaky rozbity a blika cely kus screenu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    nešlo by v logu notifikací ponechat smazané replies? takhle svití v klubu opověd a uvnitř nic...
    NYX
    NYX --- ---
    VILA: mas dost volneho mista? neni soubor vetsi nez 10MB? zkus jiny prohlizec.
    VILA
    VILA --- ---
    NAVARA: No prostě se nevloží vůbec.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VILA: jak nejde - vloží se třeba jako odkaz nebo vůbec?
    VILA
    VILA --- ---
    .a je to ve formátu jpg
    VILA
    VILA --- ---
    TRISSIE: Jsem počítačový analfabet :) takže absolutně nevím co s tím když dám vložit nic se neděje takže nevím
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    VILA: moc velká, nevhodný formát?
    VILA
    VILA --- ---
    Poradíte mi někdo prosím proč mi nejde vložit fotka do diskuze?
    IDLE
    IDLE --- ---
    NINE_OF_NINE: Jop, ten jsem taky našla, a ještě myslím jeden, ale ty právě fungují oba plošně.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IDLE: rozšíření jsou vesměs jedinej důvod, proč zůstávám u FF :) i ten vzhled se tam dá přepnout na konzervativní nehipsterský
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    IDLE: Mne by se to hodilo taky, lec o nicem takovem nevim.
    IDLE
    IDLE --- ---
    PISKVOR: Dík, ale potřebovala bych hlavně do Chrome. A pokud možno na vypnutí jen vybraných, ne plošně. Asi jsem moc náročná.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    IDLE: Opera to kdysi umela, nez ji tvurci vykastrovali. Firefox na to ma addon: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/toggle-animated-gifs/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam