• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THX_1138: NOJO! Uz sem si zmizel z pratel :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TARMAQ: Ne, OFC jsem zkousel reload.

    ZARREMGREGARROK: To bude ono, ale bude to nejaka novinka, mam pocit, skoro jsem si az jisty, ze driv se ukazovali i ikony z ignoru.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    A nemohla proste nastat situace, kdy tam pri nacteni stranky byly 3 plusy, nasledne jeden z tech tri plus odstranil a pri nacteni pres ajax uz se zobrazily jen ty dva?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TRAGED: Buď máš posledního plusovače (CLAVEN) v ignore, nebo on tebe v oboustranném.
    NYX
    NYX --- ---
    ZARREMGREGARROK: No jo vlastne
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: to by to nebylo +3, ne? Nicmene ja tam vidim normalne tri ikonky, cili v tom nejspis bude ten ignore.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    NYX: To by bylo číslo nižší než počet plusovačů, ne obráceně.
    NYX
    NYX --- ---
    A neni tam proste jeden minus? Nebo to se tam vypisuje kdyztak?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: správce diskuze se kterým se máte v oboustranném ignoru, ti dal paleček
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PISKVOR: Hmm. neignoruju, jedine ze by oboustrane ignoroval on me, ale i tak se mi ten jediny doted v tomhle seznamu objevoval.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRAGED: Někoho ignoruješ.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Neni nejake rozbite paleckovatko? Ukazuje +3, ale jen dva lidi v seznamu.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    dilatace času?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEZ:
    to cislo by bylo dopbre alespon kvuli infa MA/NEMA. Me teda prijde ze nema moc lidi duvod me ignorovat. Ale treba jo :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS:
    ja si tech chyb vetsinou vsimnu hned po odeslani. Pak mi nic nebrani dat ZPET a formuklar uustane vyplneny. tam to opravim, odeslu a puvodni smazu. Pokud si chyby vsimnu za hodinu/dve/... tak na to uz vetsinou prdim - pokud jsou dalsi prispevky/odpovedi.

    Obcas odchytim i nekoho kdo takto edituje a ja na neho uz odpovidam a teda ac jsem dost nasravaci clovek, tak me to nejak nenasira, rtak si rikam ze tento workarround je v klidu :)

    Jinak treba na geocaching webu se da nejakou dobu "bestrestne" editovat. Pokud to udelas pak tak dole pribude info o editovani... Ale tou cestou bych nesel. Hlavne ne kvuli toho, ze se tu vlaknuje...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: razeni by asi slo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    šlo by práva v nastavení klubu grupovat/řadit podle admin, mazání, ostatní, ro, bany? u některých diskuzí to začíná být ošklivě nepřehledné...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOMMY69: Nyxdroid je perfektní, o to ale vůbec nejde. Fup taky neřeším, protože nemám tablet se simkou. Jen zvětšit to tlačítko:)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    REDSNAKE: ja jsem s nyxdroidem naprosto spokojene..a za sebe muzu rict, ze od doby existence nyxdroidu jsem na telefonu spustil nyx pres browser snad akorat kvuli anketam..:) zkousel jsem i na 10" tabletu a taky vpohode :) navic je nyxdroid oproti web verzi velmi FUP friendly :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam