• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: ano je pravda, ze v tomto pripade je kozel zahradnikem... :o))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHASHA_KRASTY:
    No jak vidno jde to :) Svym zpusobem je to "jeho" klub.

    A co bys cekal u auditka o psychotropnich rostlinach? asi top zanechava nasledky no... :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    NYX: pokud se to ale absolutne netyka dane diskuze? (a to ani neresim, co za smyslene bludy ty jeji "problemy" se mnou jsou)
    NYX
    NYX --- ---
    Ja moc nevim, jestli muze dopadnout dobre, kdyz majitele budeme nutit at tam nechava chodit nekoho, kdo ho z nejakeho duvodu stve.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SHASHA_KRASTY: To je klidně možné. Pak se ovšem stane, že do auditka přestanou všichni chodit a vytvoří si paralelní, kde vlastník nebude takový magor.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: to jsem sazmorejme napsal - dostal jsem "odpoved" jak od nejakeho psychicky vysinuteho jedince - urcite ne vysvetleni. Dal s ni jednat nebudu, protoze zivit tu psychozu, kterou si vyprojektovala pred lety opravdu nebudu....

    Jako me jde spis o to zjistit, jestli je mozne si treba kazde rano sednout nahodne vylosovat ID chodici do nejakeho klubu a dat mu do toho auditka ban bez jakehokoliv vysvetleni? Protoze takhle me to pripada a nelibi se mi to... :o(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHASHA_KRASTY: Napis majiteli PM. Nic majitele nenuti aby ti vysvetloval sve pocinani...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: no jasne, ale bez jakyhokoliv varovani, bez toho abych tam nebo ji neco napsal... nechapu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHASHA_KRASTY:
    a dal ti ho majitel serveru a nebo vlastník auditka?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Mohl bych se majitele tohoto diskuzniho serveru (pripadne kohokoliv kompetentniho) zeptat, proc jsem dostal ban do auditka [ kultivace]-[psychotropnich]-[rostlin ] ? Hlavne by me zajimalo proti kteremu pravidlu tohoto serveru jsem se provinil...
    Z meho pohledu jsem do toho auditka jen koukal, vlastne ani nic nepsal ... a to ani (novemu) majiteli/ce
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: stale to mozes ulozit jak HTML. sice by potom pri editacii bolo vidiet HTML, ale to by nemal byt problem.

    a pridat to je doslova na dva riadky: http://parsedown.org/
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Imho by md daval smysl hlavne pro home, kde se formatuje vic, ale tam zas stejnou vec edituji casto ruzni lide a kazdy preferuje neco jineho (uz ted tam kvuli tomu neni wysiwyg, aby si lidi navzajem neprekopali formatovani)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: nic proti Texy, ale to je ceskej "fork" markdownu http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax, kterej je docela dost po svete rozsirenej
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dobrý! :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    
    ...
    	for ($i=0; $i<$n; $i++) {
    		if ($n - $i < $length_best) {
    			echo '<br/><br/>End = ' . $i . '. Saved ' . ($n - $i) . ' steps.';
    			break;
    		}
    		
    		if ($arr[$i] == 0 && $last == 0) {
    			$length++;
    			if ($length > $length_best) {
    				$length_best = $length;
    				$first_best = $first;
    				$last_best = $i;
    			}
    		} else if ($arr[$i] == 0 && $last != 0) {
    			// optimalizace
    			if ($length_best > 0 && $arr[$i+$length_best] != 0) {
    				echo '<br/>Jump from ' . $i . ' -> ' . ($length_best + $i);
    				$i += $length_best;
    				$save += $length_best;
    			}
    			$first = $i;
    			$length = 1;
    		} else {
    			$first = -1;
    			$length = 0;
    		}
    		$last = $arr[$i];
    	}
    ...
    


    
    			    function reduce () {
    			        if (parseInt($('#a_no').text()) > 0) {
    		            	$('#a_no').text(parseInt($('#a_no').text()) - 1);
    		        	} else {
    		            	window.clearInterval(red);
    		            	$('#a_add').css('visibility', 'hidden');
    		            	echo('všechny body byly pro nečinnost ztraceny...', 5000);
    		                stop = run = false;
    		            }
    
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: tak sila markdownu je v tom, ze zrychluje psani zakladnich veci jako je bold, italic, list, url ... coz jsou veci, ktere tu hodne lidi casto pouziva a imo je to snadnejsi na pochopeni nez html - takze by to mozna i snizilo dotazy na to jak formatovat text. Syntaxe je pak uz jen tresnicka na dortu. Porad se mi to zda jako dobrej napad.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: nicmene markdown si nejsem uplne jisty jak moc by tu byl vyuzivany...
    NYX
    NYX --- ---
    Ah, proto je nyx posledni dobou tak bez bugu, kudlanka neposila zpravy o pridanych ticketech :))) Mno nic, opraveno a zacnu se tim probirat.

    Na bete by mel byt ted syntax highlight, staci dany blok uzavrit do <code> tagu...prevede to vnitrek na entity, prida okolo <pre> a zvyrazni co zvladne autodetekovat.

    var re = /[ -y]/g,s=(function(){
        var f = String.fromCharCode;
        for(var i=0;i<6000;i++) f=f.bind(0, i);
        return f();
    })(),q,z=[];while((q=re.exec(s)) != null) z.push(q[0]);z


    a takhle to pak vypada na bete

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Daval jsem to do Mantisu, ale nikdo se nevyjadril - tak znovu: co pridat podporu markdown formatovani? Idealne i se zapisem kodu jako ```html atp...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NYX: ted si pripadam jak jeden z nasich testeru :-) taky reportujou bugy co se nedaj reprodukovat
    jeste dodam ze jsem za proxy, jestli to muze mit nejaky vliv, jinak netusim... mrknu jestli to dela jeste v jinych OS a browserech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam