• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jaké jsou statistiky využívání oboustranného vs jednostranného ignore (samozřejmě u těch, kteří oboustranné mohou dát :)? Plní ještě roli ochrany proti stalkerům (kteří vyhledávají všechny posty oběti, reagujou na ně, mínuskujou všechno, pruděj,...) nebo to už lidi dávají prostě proto, že tam to tlačítko je?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    TOOMIX: same here.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám Lumii 640 Dual Sim, a pokud vlezu na Nyx přes IE nebo UC Browser a dám si klub, kde mám nepřečtené příspěvky, po vstupu do tohoto klubu se mi všechny hlásí jako přečtené (není červeně podbarvené datum a čas vložení příspěvku jako na desktopu). Je chyba někde u mě, nebo to je vlastnost nyxu?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jsou nekde statistiky aktivit klubu? Jako aby bylo videt, ktery klub je za posledni hodinu / den / tyden nejzivejsi v dane kategorii.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    ZARREMGREGARROK: jo ty myslíš poplatek za prémiovku.... sorry, moje chyba jsem to nepochopil...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    ZARREMGREGARROK: wtf? jakejch 500?
    já chci mít možnost si z historie vymazat klub, na kterej jsem třeba kliknul omylem, nebo že byl prostě v odkazu.....
    příklad: jsem kliknul na odkaz kterej ved na Labirint světa a ráj srdce, nebo jak se ten Laliny slepičinec jmenuje... a nechci ho mít v historii..... tohle myslim
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    WRYKOLAKAS: 500 za rok je moc?
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    já hodně prosim, aby ta možnost z historie navštívenejch, to že chci nějakou diskuzi vymazat z tý historie (nazývá se to "odsunout do doby kamenné"), tak aby to bylo přístupný i pro lidi bez prémiovky.....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A obcas prijde mail ze jsem obdrzel dalsi varku :) Ja snad dva ropky nikoho uz nepotkal a obcas mi prijdou dalsi a dalsi :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ZARREMGREGARROK: ano, je uzitecna. Moc nerozumim tomu, proc se tato informace zobrazuje jen kdyz dochazi. Zvlast kdyz nevim co to "dochazi" znamena.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TARMAQ: Je k něčemu taková informace užitečná? (Mimo stav, že ti dochází, ve kterém to stejně je vidět.)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TARMAQ: AFAIK není, pokud ji máš "dost", ale proč, to se asi nikdy nedozvíme ;)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Je nekde videt, kolik ma uzivatel k dispozici pozvanek? Driv jsem to urcite nekde videl, ale ted se k tomu nemuzu vubec proklikat. Na teto strance mam jen seznam jiz poslanych pozvanek..
    SAKAL
    SAKAL --- ---
    diky za info
    NYX
    NYX --- ---
    Ano, je to ten chat/notifikace apod. Porty se stridaji kvuli limitu na pocet spojeni v prohlizeci a moznosti pouzivani nyxu ve vice tabech.
    SAKAL
    SAKAL --- ---
    PISKVOR: hm, deje se to i kdyz chat neni aktivni. Na tom portu se prohlizec pripojuje na nejaky 1x1 neviditelny iframe s URL nyx.cz:port/pulseUSERNAMEa_nejaky_hash. A v nem je javascript, ktery nechapu co dela. A browser si v cookie drzi hodnotu last_port_add, kde je cislo toho posledniho pouziteho portu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SAKAL: Nebude to ten realtime chat v okýnku?
    SAKAL
    SAKAL --- ---
    Zdravim, tusi nekdo, proc mi prohlizec otevira na nyx.cz porty tesne nasledujici https? (445, 446...)

    tcp 0 0 x.x.x.x:45494 81.27.197.73:443 TIME_WAIT -
    tcp 0 0 x.x.x.x:45500 81.27.197.73:443 TIME_WAIT -
    tcp 0 0 x.x.x.x:45493 81.27.197.73:443 ESTABLISHED 5799/firefox
    tcp 0 0 x.x.x.x:43425 81.27.197.73:448 ESTABLISHED 5799/firefox
    tcp 0 0 x.x.x.x:45498 81.27.197.73:443 TIME_WAIT -
    tcp 0 0 x.x.x.x:48431 81.27.197.73:447 TIME_WAIT -
    tcp 0 0 x.x.x.x:45499 81.27.197.73:443 TIME_WAIT -
    tcp 0 199 x.x.x.x:58470 81.27.197.73:445 FIN_WAIT1 -


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam